reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

No to iui może mieć sens w takim razie, a jak długo się staracie? Przepraszam jeśli już mówiłaś, ale mam marną pamięć 😅
Krótko, w sumie przypadkiem przy zapalaniu dodatkowo zrobilismy badanie jakosci nasienia i wyszlo ze sa zanizone, poszlismy do lekarza i wyszlo ze sa marne szanse żeby udało się „naturalnie”, wiec zobaczymy czy z IUI się uda
 
reklama
Krótko, w sumie przypadkiem przy zapalaniu dodatkowo zrobilismy badanie jakosci nasienia i wyszlo ze sa zanizone, poszlismy do lekarza i wyszlo ze sa marne szanse żeby udało się „naturalnie”, wiec zobaczymy czy z IUI się uda

Ok a jakie to te wyniki są, ale lekarz uznał ze szansę marne? Będę szczera i w większości przypadków lekarze robią iui bo chcą przytulić szybkie 6 stówek.
Pamiętaj, że zdrowa para ma rok na zajście w ciążę
 
A jaką macie za sobą diagnostykę Dziewczyny? Generalnie drożność powinna być zrobiona przed rozpoczęciem stymulacji bo po co faszerować się hormonami jeśli nie ma drożności.
Jak badania nasienia Waszych partnerów?
Badanie nasienia mąż miał rok temu robione i wszystko ok, teraz powtarzał i też dobre wyniki.
W takim razie w styczniu myślę, że zaczniemy drożnością
 
Badanie nasienia mąż miał rok temu robione i wszystko ok, teraz powtarzał i też dobre wyniki.
W takim razie w styczniu myślę, że zaczniemy drożnością

Drożność i histeroskopia to kolejny krok w diagnostyce jeśli nasienie jest ok i owulacje występują. Oczywiście warto kontrolować też hormony i dorzucić AMH.
No i co istotne drożność i histero przysługują na nfx
 
Drożność i histeroskopia to kolejny krok w diagnostyce jeśli nasienie jest ok i owulacje występują. Oczywiście warto kontrolować też hormony i dorzucić AMH.
No i co istotne drożność i histero przysługują na nfx
My zaczęliśmy od stymulacji, bo po kilku monitoringach wyszło, że te owulacje są bardzo słabe lub ich nie ma.
Właśnie sprawdzałam już szpital na Polnej w Poznaniu i tam można zrobić drożność na NFZ i liczę, że teraz na tych warsztatach dowiem się coś więcej, bo właśnie z tego szpitala mają być lekarze
 
My zaczęliśmy od stymulacji, bo po kilku monitoringach wyszło, że te owulacje są bardzo słabe lub ich nie ma.
Właśnie sprawdzałam już szpital na Polnej w Poznaniu i tam można zrobić drożność na NFZ i liczę, że teraz na tych warsztatach dowiem się coś więcej, bo właśnie z tego szpitala mają być lekarze

Wiem, że na polnej można też inseminacje mieć na nfz ale nigdy nie zgłębiałam bo to nie mój temat
 
Hej Dziewczyny, dawno mnie tu nie było, jestem po 2 cyklu stymulacji Lamettą (drugi cykl większa dawka) niestety mój organizm nie reaguje - zareagował plamieniami. Mam powtórzyć badania m.in AMH, już sobie wkręciłam, że przechodzę wczesną menopazuę 🤦‍♀️ więc ten cykl jest stracony, znowu biorę duphaston, czekam na @ potem badania z krwi i czekam na dalsze wskazówki.
 
Hej Dziewczyny, dawno mnie tu nie było, jestem po 2 cyklu stymulacji Lamettą (drugi cykl większa dawka) niestety mój organizm nie reaguje - zareagował plamieniami. Mam powtórzyć badania m.in AMH, już sobie wkręciłam, że przechodzę wczesną menopazuę 🤦‍♀️ więc ten cykl jest stracony, znowu biorę duphaston, czekam na @ potem badania z krwi i czekam na dalsze wskazówki.

A masz naturalnie swoje owulacje?
 
reklama
Do góry