reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Podobno 200 x liczba pęcherzyków w owu jest ok. Więc jak miałaś jeden pecherzyk to 200 jest gites. Ale to w okolicach owulacji. Jak z progiem badałas to może 7dpo?

Raczej masz regularne cykle oprócz tego 89 dni ;P
Niby jest schemat 2 krótsze i 1 dłuższy a teraz było 1:1 i nie wiadomo bo może być nawet 34 zamiast 29 🙈a ten 89 to ciąża😜
 
reklama
Albo ze będziesz miała dla niego prezent na walentynki w postaci obsikanego patyka 🤷🏽‍♀️
obsikany patyk zawsze mu mogę dać, ale nie gwarantuję, że będzie pozytywny 😂 Jak zapyta co to jest, bo będzie widział, że negatywny, to mu powiem, że chciałam, żeby sobie potrzymał patyczka sikaczka 😂 Jeszcze bym go wodą ochlapała, żeby myślał, że swieżo oszczany 🤣 Wyobrażam sobie jego minę 😜
 
obsikany patyk zawsze mu mogę dać, ale nie gwarantuję, że będzie pozytywny 😂 Jak zapyta co to jest, bo będzie widział, że negatywny, to mu powiem, że chciałam, żeby sobie potrzymał patyczka sikaczka 😂 Jeszcze bym go wodą ochlapała, żeby myślał, że swieżo oszczany 🤣 Wyobrażam sobie jego minę 😜
Jak negatywny to zawsze możesz powiedzieć że to pies nasikał i że nie bedzie szczeniąt 🤣🤣🤣
 
Pfff, trądzik mi jakiś wylazł już na okres.
Ja nie wiem co mi się uwalilo ostatnie miesiące ze mam brodę jak nastolatka wypryszczona przed okresem.
 
tez trzymam kciuki... szczerze powiedziwaszym to wolalabym poczekac do poniedzialku, bedzie 33dc (jesli miesiaczka nie przyjdzie) to mialabym pewnosc ze test bedzie wiarygodny. a tak to nigdy nie wiadomo czy za wczesniej testujemy czy jak. mialam w grudniu covid wiec owulacja sie przesunela w na 17dc, wiec mysle ze po prostu caly cykl bedzie dluzszy. masz w ogole jakies objawy czy czujesz sie inaczej?
ja nie absolutnie nie mam nic, ale prawda jest taka ze nigdy nic sie nie dzieje, nawet jak mam okres to 3 dni i z glowy, nie biore nawet przeciwbolowych.
nie, czuje się tak jak zawsze oczywiście mnie pokusiło teraz i zrobiłam test i negatywny :((
 
Ja też mam od jakichś dwóch lat problem cerą, gdzie wcześniej, nawet jako nastolatka, cerę miałam idealną. Zaczęło się razem z hashimoto...
Teraz biorę fajne suplementy i jest dużo lepiej ale nadal przed okresem potrafi mnie wysypać.
 
reklama
A ja w drugiej połowie cyklu mam idealną cerę :O Ogólnie mam trochę problematyczną twarz, z przebarwieniami, ale w drugiej połowie ładnieję :O Jak zaszłam w ciążę rok temu to to było jedno z objawów, coś dla mnie podejrzane to było, bo faktycznie trochę promieniała :ap Teraz już nie uważam tego za żaden objaw, po prostu wiem że tak mam, pozostaje się cieszyć :)
 
Do góry