reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Cześć dziewczyny. Ja tak jak Megi_meg też postanowiłam dołączyć. Mamy już jednego bobasa, od pół roku staramy się o drugie. Nic z tego. Dziś okres. Leżę, ryczę, nie jem, nie umiem do siebie przyjąć że znowu nic nie będzie. Jestem załamana. Niedoczynność, słabe wyniki męża... wszędzie widzę kobiety w ciąży...

Ja się starałam i nic, robiłam testy owulacyjne i zawsze były negatywne, długie cykle itp, od 3 miesięcy jestem pod obserwacją, okazało się, że w ogóle nie mam owulacji. Tarczyce już prawie wyrównałam, owulacji brak. Skończyłam duphaston i czekam, problem w tym, że na mnie nawet duphaston słabo działa. Po miesiączce stymulacja i monitoring. Mąż jeszcze nie badany, ale póki co problem leży ewidentnie po mojej stronie więc jego na razie nie męczę, dodatkowy stres zupełnie jest w tej chwili jest niepotrzebny.
 
reklama
U mnie pierwsza ciąża w pierwszym cyklu, mało to, nawet nie trafialiśmy w owulację. Zaskoczyło od razu, ale to było 7 lat temu. Miałam za to powikłania po porodowe, ale wszystko wyszło na dobrą drogę. Mam świetnego lekarza i wierze, że wcześniej czy później pomoże mi.
 
Hej, pytanie moje będzie nie do końca staraczkowe, ale kto mi pomoże jak nie Wy ;) 09.09 w nocy wylatuję w podróż poślubną a 13.09 mam dostać okres 😫 jak go przesunąć chociaż o 2-3 dni dupkiem? Dwie tabletki dziennie? Od kiedy zacząć brać?
 
Hej, pytanie moje będzie nie do końca staraczkowe, ale kto mi pomoże jak nie Wy ;) 09.09 w nocy wylatuję w podróż poślubną a 13.09 mam dostać okres 😫 jak go przesunąć chociaż o 2-3 dni dupkiem? Dwie tabletki dziennie? Od kiedy zacząć brać?
Nie pomogę, ale może nie przyjdzie?

Gdzie lecicie ?
 
Nie pomogę, ale może nie przyjdzie?

Gdzie lecicie ?
To by były jakieś jaja 😂
zdecydowaliśmy sie w końcu na Teneryfę, ja co prawda chciałam gdzieś do Grecji ale kumpela z biura podróży powiedziała, ze przy takim budżecie - mamy przeznaczone 10-12tys - powinnismy odpuścić Grecję i celować w jakaś wypasiona Hiszpanie ;) ogólnie wycieczki podrożały mega, jak kilka lat wstecz jeździliśmy za 4-5tys na dwie osoby tak teraz ta kwota na jedna osobę to mało 🙈
 
To by były jakieś jaja 😂
zdecydowaliśmy sie w końcu na Teneryfę, ja co prawda chciałam gdzieś do Grecji ale kumpela z biura podróży powiedziała, ze przy takim budżecie - mamy przeznaczone 10-12tys - powinnismy odpuścić Grecję i celować w jakaś wypasiona Hiszpanie ;) ogólnie wycieczki podrożały mega, jak kilka lat wstecz jeździliśmy za 4-5tys na dwie osoby tak teraz ta kwota na jedna osobę to mało 🙈
Ooo taaaak! Ten sezon jest najdroższy od pandemii. My też to tutaj czujemy. Kiedyś można było sobie do hotelu spa skoczyć na weekend za 150 euro za 2 osoby a teraz 300-400 za noc .... kosmos. Ale nie po to człowiek zarabia zeby potem na wakacjach sobie czegoś odmawiać 😁 bawcie się super ! Będzie gorąco 😁
 
Jak stymulacja ruszy jajniki do pracy to napewno szansa znacznie wzrośnie

no jak jest 0% prawidłowych plemników to szansa na skuteczność iui jest prawie żadna. Drazcie temat 🤜
nasz lekarz twierdził ze jak pozostałe parametry były w normie to morfologia nie powinna bardzo tego utrudnić ale jak widać nie udało sie
 
nasz lekarz twierdził ze jak pozostałe parametry były w normie to morfologia nie powinna bardzo tego utrudnić ale jak widać nie udało sie
Mój lekarz powiedział dokładnie to samo. Nie wiem czy naprawdę tak jest czy to próba naciągania przez kliniki, ale twierdził, ze morfologią należy sie
martwić tylko wtedy kiedy inne parametry są poniżej normy. Zdecydowałam się na dwie inseminacje, ale bez sukcesu.
 
nasz lekarz twierdził ze jak pozostałe parametry były w normie to morfologia nie powinna bardzo tego utrudnić ale jak widać nie udało sie
Mój lekarz powiedział dokładnie to samo. Nie wiem czy naprawdę tak jest czy to próba naciągania przez kliniki, ale twierdził, ze morfologią należy sie
martwić tylko wtedy kiedy inne parametry są poniżej normy. Zdecydowałam się na dwie inseminacje, ale bez sukcesu.
Może, nie wiem. Ja bym się na iui nie zdecydowała przy morfo 0%. Oznacza to ze w badanej próbce jest 0% plemników o prawidłowej budowie 🤷‍♀️ Oczekiwałabym raczej sprawdzenia czy nie odpowiada za to jakiś stan chorobowy (może zapalny?). Ale to ja, do iui mam bardzo dużo dystansu.
 
reklama
Może, nie wiem. Ja bym się na iui nie zdecydowała przy morfo 0%. Oznacza to ze w badanej próbce jest 0% plemników o prawidłowej budowie 🤷‍♀️ Oczekiwałabym raczej sprawdzenia czy nie odpowiada za to jakiś stan chorobowy (może zapalny?). Ale to ja, do iui mam bardzo dużo dystansu.
dlatego wlasnie szukalam nowego lekarza bo w starej klinice po nieudnach iui zaproponowali odrazu in vitro
 
Do góry