reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
my juz jestesmy po trzech iui i zadna sie nie udala
Bardzo mi przykro 😞 myśleliście o in vitro? Kraj, w którym mieszkam IUI jest darmowe jak i in vitro, dlatego też od razu próbujemy. Mojej koleżance (co prawda inny problem niż nasz) z pcos udało się za 1 razem i twierdzi, że proces w Danii jest znacznie lepszy niż w Polsce a próbowała i tu i tu. Liczę się z tym, że to może się nie udać, ale mam też jednak nadzieje 🤞🏻🤞🏻🤞🏻.
 
Bardzo mi przykro 😞 myśleliście o in vitro? Kraj, w którym mieszkam IUI jest darmowe jak i in vitro, dlatego też od razu próbujemy. Mojej koleżance (co prawda inny problem niż nasz) z pcos udało się za 1 razem i twierdzi, że proces w Danii jest znacznie lepszy niż w Polsce a próbowała i tu i tu. Liczę się z tym, że to może się nie udać, ale mam też jednak nadzieje 🤞🏻🤞🏻🤞🏻.
Dania to wogole super kraj na korzystanie z metod wspomaganego rozrodu. I ogólnie chyba fajny kraj do życia 🙂
 
Bardzo mi przykro 😞 myśleliście o in vitro? Kraj, w którym mieszkam IUI jest darmowe jak i in vitro, dlatego też od razu próbujemy. Mojej koleżance (co prawda inny problem niż nasz) z pcos udało się za 1 razem i twierdzi, że proces w Danii jest znacznie lepszy niż w Polsce a próbowała i tu i tu. Liczę się z tym, że to może się nie udać, ale mam też jednak nadzieje 🤞🏻🤞🏻🤞🏻.
chwilowo czekamy na wizytę w nowej klinice i zobaczymy co tam nam powie lekarz :)
moj nie chcialby podchodzic do iv bo on caly czas ma nadzieje na naturalna ciaze ale jezeli lekarz powie ze iv to koniecznosc to bede go do tego przyciskać
 
chwilowo czekamy na wizytę w nowej klinice i zobaczymy co tam nam powie lekarz :)
moj nie chcialby podchodzic do iv bo on caly czas ma nadzieje na naturalna ciaze ale jezeli lekarz powie ze iv to koniecznosc to bede go do tego przyciskać
My też bardzo byśmy chcieli zajść naturalnie, ale czasami trzeba organizmowi pomóc, jeśli tego wymaga🤞🏻. Trzymam kciuki by Wam się udało 💪🏻❤️🔥!
 
reklama
Do góry