reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Cześć dziewczyny :) może jest któraś z was podkarpacia i poleca lekarza ginekologa, który zajmuje się problemami z zajściem w ciążę. Byłam już u paru i niestety dalej nic :(
 
reklama
Ja dostałam info od jednej z dziewczyn tutaj, ze zapisy są któregoś tam kwietnia od 10 chyba do 11 trzeba było wysłać maila.
Ja wysłałam 10:08 i już miejsc nie było 🤷‍♀️
Ale dwa tyg później miałam wizytę bo zwolniło się miejsce
No właśnie o to mi chodzi, że to jest polowanie na cud :(
 
Cześć. Miałam w poniedziałek wstawiać test, ale niedzielę spędziłam z tatą na SORze po wypadku... Test zrobilam wczoraj i jak to zazwyczaj bywa przyszedł okres 😔

Dzisiaj 2dc, od jutra zaczynam brać tabletki na stymulację, więc oficjalnie rozpoczynam 2 cykl stymulowany 🥳
 
A to zobaczymy. Lece na monitoring cyklu z prośbą o zwiększenie ilości wlewow z Intralipidow, podwyższenie dawki encortonu i badania potwierdzające dawkę clexane 0.4, no i karmie piersią i nie mogę brać mocnego progesteron besins i musze cos wykombinować z dopochwowym ale mm po nim krwawienia bo mam nadżerkę i dostaje mini zawałów jak jest w ciąży. 😅😅😅 plus jeszcze acard i euthyrox juz 100 łykam 🤨🤨 zawsze w każdej coazy nagle mi skacze tsh jak głupie. No i jakies posiewy trzeba ogarnac. Takze ciekawie bedzie 👍👍😁
Hejo ja też KP i staramy się o drugie dziecko. Mówisz że nie można progesteronu besins przy karmieniu? Ja go w poprzedniej ciąży brałam dopochwowo. Ciężko z tymi lekami przy kp a myślałam że załatwię sobie besins bo mam dość dużą niedomoge lutealną
 
Hejo ja też KP i staramy się o drugie dziecko. Mówisz że nie można progesteronu besins przy karmieniu? Ja go w poprzedniej ciąży brałam dopochwowo. Ciężko z tymi lekami przy kp a myślałam że załatwię sobie besins bo mam dość dużą niedomoge lutealną
Wiesz co, ja miałam tabletki do łykania. Jedna na noc 200. Lekarka powiedziala żebym brala zaraz po ostatnim nocnym karmieniu, jak będę wiedziala ze juz przespi do rana. 😄😄 dobre sobie. Moja 2latka nie potrzrbuje snu. Nadrabia poers jak w dzuen teraz nie ma. Wiec poszlam na duphaston. Ale ze brakło mi to wzielam ten progesteron besins w dzien. Matko co za straszne samopoczucie, bol glowy, zawroty głowy, serce mi kolatalo,...wiec wiem czemu sie na noc stosuje. 😁 a dopochwowej u mnie powodują krwawienia w nadżerkę. Ale chyba jednak orzejde ma nie. Nie wpadłam na to a byłoby chyba bezpieczniejsze przy kp.
 
reklama
Wiesz co, ja miałam tabletki do łykania. Jedna na noc 200. Lekarka powiedziala żebym brala zaraz po ostatnim nocnym karmieniu, jak będę wiedziala ze juz przespi do rana. 😄😄 dobre sobie. Moja 2latka nie potrzrbuje snu. Nadrabia poers jak w dzuen teraz nie ma. Wiec poszlam na duphaston. Ale ze brakło mi to wzielam ten progesteron besins w dzien. Matko co za straszne samopoczucie, bol glowy, zawroty głowy, serce mi kolatalo,...wiec wiem czemu sie na noc stosuje. 😁 a dopochwowej u mnie powodują krwawienia w nadżerkę. Ale chyba jednak orzejde ma nie. Nie wpadłam na to a byłoby chyba bezpieczniejsze przy kp.
No ja go zawsze brałam dopochwowo nawet do 500 mg i na to jeszcze co drugi dzień zastrzyk z agolutin. Już miałam synka odstawiać a tu nagle wielki cycoholik się z niego zrobil i jestem w czarnej... Na dodatek moja gon kazała mi prolaktynę zbadać i jak zobaczy ten wynik 🔥🔥🔥 a ja tam bardzo nie chce go na siłę odstawiać bo staranie o niego zajęło nam 4 lata tak się boje ze nie dość że już się więcej nie uda to jeszcze zabieram ja okropna matka synowi coś bardzo cennego 😢😢😢 z drugiej strony czas płynie a to utrudnia bardzo starania 😱😱😱 chyba oszaleję. Szukam na siłę leków które mi pomogą i jednocześnie nie będą przeszkadzać w kp ale limit się wyczerpuje 🔥🔥🔥 jak tam Twoje odczucia w tym wszystkim?
 
Do góry