reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

Hejo! Wczorajsza sytuacja - bez komentarza. Ja miałam nerwy 200, to nie wiem jak musialyscie sie czuć po tych słowach dot. Poronień. Nie wiem co zmora miała na celu.
W każdym razie, poszła już sobie i będzie nam sie tutaj żyło lepiej❤️
Ja sie zastanawiam, czy farmaceuta mi powie, czy mogę jeść furagine biorąc leki immunosupresyjne czy jednak pisać z tym do docenta 🤔
 
reklama
Przy dwóch poronieniach to już w zasadzie podaje się profilaktycznie, ale myślę że jak większość kobiet możesz mieć mutacje pai nawet e heterozygocie (zakładam, że taka ma już z 80% społeczeństwa) i nie zawsze, ale czasem może ona powodować problemy. O ile mniem pamięć nie myli @Kamilad miała taką sytuację, ze po chyba 3 biochemach lekarz wdrożył acard i jestw szczęśliwej ciąży.
Ja bym spróbowała. Jest bez recepty więc szkody sobie nie narobisz, ale oczywiście zapytaj gina o zgodę 😁
dzięki, pogadam z nim 😁
 

Załączniki

  • 20220517_211303.jpg
    20220517_211303.jpg
    703,3 KB · Wyświetleń: 69
  • 20220517_211252.jpg
    20220517_211252.jpg
    711,4 KB · Wyświetleń: 71
Haha mój stary się ze mnie śmieje że w nocy się przebudziłam i mówiłam do niego, chyba pierwszy raz w życiu gadałam przez sen. Powiedziałam : czytałeś babybooma? Co te idiotki tam piszą. I zasnęłam 🤣🤣🤣

A potem mi się śniło, że rodziłam dziecko pod prysznicem i urodziłam tak szybko, że położna nie zdążyła przyjść normalnie dotknęłam główkę jak jeszcze niw wyszła a potem przystawiłam do piersi, było mega realistycznie, szok🥺

Ale wyspałam się do 9 i mam lepsze nastawienie, mój żal minął. 🤭
 
reklama
Do góry