reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

Hej dziewczyny, trochę mnie tu nie było, zrezygnowałam totalnie, czułam, że byłam już zmęczona tym całym procesem starań. Chciałam odłożyć starania na przyszły rok, tym bardziej, że w przyszłym roku mamy zaplanowane nasze wesele, ale mój organizm chyba tego nie uciągnie sam i nie obejdzie się bez leków, cykle zaczęły się mocno wydłużać nawet do 65 dni, w dużym skrócie ostatnie parę miesięcy, zaprzyjaźniłam się z dietetyczką, kg lecą w dół to najważniejsze, „nowy” ginekolog na ostatniej wizycie postawił diagnozę – policystyczne jajniki + za wysoka prolaktyna + klinika, na prolaktynę zapisał Bromergon na 3 cykle, później kontrola prolaktyny, z kliniką sugerował inseminacje, umówiona jestem na lipiec w Poznaniu na Polnej, czy któraś tu z obecnych dziewczyn była tam może? Jakieś opinie? Czy przy PCOS inseminacja ma sens, jeśli wyniki partnera są ok, jajowody drożne, problem mam z owulacją (przy stymulacji występuję, ale w ciąży nigdy nie byłam) ? Jak wygląda takie przygotowanie do inseminacji?
Ginekolog dodał, że zwlekanie z ciążą działa na moją niekorzyść, bo z roku na rok może być ciężej, po takiej diagnozie trochę się przeraziłam czekać jeszcze rok.

Pięknego dnia życzę! 🌺 😊🌞

Generalnie przy prawidłowych parametrach nasienie i braku innych wskazań typu wrogi śluz to iui nie ma sensu. W takim wypadku ma mniejsza skuteczność niż regularne współżycie
 
reklama
Dzień dobry Koleżanki! Ja zaczęłam dziś dobrze dzień od świętowania wczorajszego święta 😂 Stary tylko nie ogarnął, że powiedziałam, że ten cykl odpuszczamy i doszedł w środku 🤦‍♀️Do owulacji jeszcze kilka dni wiec liczę, że nic się nie stało :)
 
20220608_101656.jpg
 
Ja nigdy nie latałam, mam lek wysokości... Jakie to uczucie? Jak na karuzeli? Jak z lądowaniem i wzbijaniem? A jak się leci to się czuje jakby się jechało samochodem? Ciekawa jestem 😁
Jak się leci to w sumie niewiele się czuje, jak się wzbija to czuć przeciążenia, jak w windzie w sumie, jak ląduje to czasem czuć walnięcie o ziemię :)
Ja też kocham latać. Mam świadomość, że jak coś się stanie to raczej i tak zginiemy i przez to mam jakiś taki luz 🙃
 
reklama
Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa, bardzo chciałabym zgłębić tematy staraczek 2022😄 dzielę się swoim wykresem i testami owu. Czy moglybyscie pomóc i powiedzieć czy jest szansa...? Temperatura mi strasznie skacze i obawiam się że kolejny cykl przegrany... Dodam że w styczniu miałam biochemiczna 😞
Pozdrawiam was wszystkie i miłego dnia!!
Screenshot_2022-06-08-10-29-04-873_com.popularapp.periodcalendar.jpg
 
Do góry