reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Coś jest w powietrzu bo ja też dzis nerwowa jestem. Do tego chyba zaczyna się PMS bo właśnie staremu się poryczałam że czas za wolno płynie... jutro mijają 2 miesiące od MTX ... DOPIERO 2 MIESIACE 😭😭😭😭😭 A mam wrażenie że już pół roku za nami ...
Do tego mam masę roboty i sama, nieprzymuszona wzięłam dzis nadgodziny i jutro też 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ umieram że zmęczenia i z bezsilności 😭😭😭 potrzebuje ojojania
 
reklama
Coś jest w powietrzu bo ja też dzis nerwowa jestem. Do tego chyba zaczyna się PMS bo właśnie staremu się poryczałam że czas za wolno płynie... jutro mijają 2 miesiące od MTX ... DOPIERO 2 MIESIACE 😭😭😭😭😭 A mam wrażenie że już pół roku za nami ...
Do tego mam masę roboty i sama, nieprzymuszona wzięłam dzis nadgodziny i jutro też 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ umieram że zmęczenia i z bezsilności 😭😭😭 potrzebuje ojojania
Jesteś silna i mądra kobieta. Wszystkie cię kochamy i pozwalam ci ukraść piesela @pluto_nova ;)
 
Coś jest w powietrzu bo ja też dzis nerwowa jestem. Do tego chyba zaczyna się PMS bo właśnie staremu się poryczałam że czas za wolno płynie... jutro mijają 2 miesiące od MTX ... DOPIERO 2 MIESIACE 😭😭😭😭😭 A mam wrażenie że już pół roku za nami ...
Do tego mam masę roboty i sama, nieprzymuszona wzięłam dzis nadgodziny i jutro też 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ umieram że zmęczenia i z bezsilności 😭😭😭 potrzebuje ojojania
Loading Hug GIF by MOODMAN
 
Coś jest w powietrzu bo ja też dzis nerwowa jestem. Do tego chyba zaczyna się PMS bo właśnie staremu się poryczałam że czas za wolno płynie... jutro mijają 2 miesiące od MTX ... DOPIERO 2 MIESIACE 😭😭😭😭😭 A mam wrażenie że już pół roku za nami ...
Do tego mam masę roboty i sama, nieprzymuszona wzięłam dzis nadgodziny i jutro też 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ umieram że zmęczenia i z bezsilności 😭😭😭 potrzebuje ojojania
U mnie tez nerwy 😥 ciagle mysle co wyjdzie na tym hsg 😥 jeszcze tesciowa ma podejrzenie guza w jelicie 😥 az sie zastanawiam co jeszcze na nas spadnie 🤦‍♀️ Przytulam cię i przyspieszam czas🚀
 
reklama
Do góry