reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

Mieli ozorem bez zastanowienia.
Już mnie przeprosił i oczywiście się obraził ze jak przyszedł przeprosić to ja powiedziałam ze to co mowi było nie miłe 🤦‍♀️
No to mój też się czasem obraża, ze jak przyjdzie się pogodzić to ja raczę nie przyjąć go z otwartymi ramionami tylko jeszcze jestem zła i coś mówię..
 
reklama
No to mój też się czasem obraża, ze jak przyjdzie się pogodzić to ja raczę nie przyjąć go z otwartymi ramionami tylko jeszcze jestem zła i coś mówię..
Mój rzadko kiedy przychodzi się pogodzić ;) co najwyżej później to obgadujemy a on się zachowuje tak jakby wszystko było ok. No chyba ze to ja się przestane odzywać ;)
 
Mój rzadko kiedy przychodzi się pogodzić ;) co najwyżej później to obgadujemy a on się zachowuje tak jakby wszystko było ok. No chyba ze to ja się przestane odzywać ;)
Mój też tak miał na początku i strasznie mnie to wkurzało, wiec chociaż trochę mi się udało wypracować
 
Jak tu dziś wieje nudą i spokojem... Czyżby wszystkie w pracy? A może w sex room'ach rozrabiacie?
Ja w sex roomie. Gdyby nie to że jestem w okolicy owulacji to bym wojnę zrobiła mojemu staremu. Ale byłam miła i sexowna. Bo siedział przed tv i stwierdził że ostatni cykl się stara i koniec bo już mu dwójka dzieci starczy. Nie komentowalam zbytnio bo jeszcze by stwierdził że już wogole nawet w tym cyklu odpuszcza 🤣 Gdyby nie te plemniki które potrzebuje to by już spał przed domem 🤣
 
A testy owu jaja sobie ze mnie robią i od 6dc cały czas takie same kreski więc pewnie cykl bezowulacyjny
 

Załączniki

  • IMG_20220517_205311.jpg
    IMG_20220517_205311.jpg
    115,6 KB · Wyświetleń: 68
reklama
Do góry