reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Czyli przy pierwszym poronieniu pierwszy pozytywny test wyszedł ok 20 dni po potwierdzonej owulacji? Dziwne. Może testy miały niską czułość. W każdym razie od 8-9 dpo możesz zacząć robić testy i oznaczać betę.
Moim zdaniem od samego początku coś jest nie tak i powinnam być pod większym nadzorem ginekologa. Jak czytałam u innych jak beta wzrasta to byłam w szoku czemu u mnie tak dziwnie. Raz wzrastała 100 % raz 20% nigdy nie cofała się a moja beta w 7 tygodniu 1300 wiec było coś widać ale nic lekarz nie widział w środku tylko powtórzył przyjść po tygodniu ale już nie było co sprawdzać bo dzień później było już po wszysykim
 
reklama
Czyli przy pierwszym poronieniu pierwszy pozytywny test wyszedł ok 20 dni po potwierdzonej owulacji? Dziwne. Może testy miały niską czułość. W każdym razie od 8-9 dpo możesz zacząć robić testy i oznaczać betę.
Wiesz ile ja testów robiłam 🤦‍♀️ codziennie dwa i różne aż wzielam ten z krwi domowy i tam pojawił się cień. Wiesz ja chciałam mężowi zrobić niespodziankę więc tym bardziej zależało mi na pozytywnym teście
 
Dodam tylko że przy pierwszej ciąży zrobiłam test dzień po@ i wyszły mi 2 piękne kreski i nie miałam problemów w ciąży więc tym bardziej dla mnie to teraz kosmos
 
Moim zdaniem od samego początku coś jest nie tak i powinnam być pod większym nadzorem ginekologa. Jak czytałam u innych jak beta wzrasta to byłam w szoku czemu u mnie tak dziwnie. Raz wzrastała 100 % raz 20% nigdy nie cofała się a moja beta w 7 tygodniu 1300 wiec było coś widać ale nic lekarz nie widział w środku tylko powtórzył przyjść po tygodniu ale już nie było co sprawdzać bo dzień później było już po wszysykim
po prostu źle rozwijała się ciąża.
 
Moim zdaniem od samego początku coś jest nie tak i powinnam być pod większym nadzorem ginekologa. Jak czytałam u innych jak beta wzrasta to byłam w szoku czemu u mnie tak dziwnie. Raz wzrastała 100 % raz 20% nigdy nie cofała się a moja beta w 7 tygodniu 1300 wiec było coś widać ale nic lekarz nie widział w środku tylko powtórzył przyjść po tygodniu ale już nie było co sprawdzać bo dzień później było już po wszysykim
Tak jak Zazu pisze - ciąża źle się rozwijała od samego początku.
Wiesz ile ja testów robiłam 🤦‍♀️ codziennie dwa i różne aż wzielam ten z krwi domowy i tam pojawił się cień. Wiesz ja chciałam mężowi zrobić niespodziankę więc tym bardziej zależało mi na pozytywnym teście
Te testy domowe z krwi akurat nadają się do tarcia chrzanu. Tak na przyszłość :)
 
Pik czy nie pik? Appka uparcie twierdzi że już blisko ale to jeszcze nie to 😅 wysłałam Starego do Ziko po kolejne testy i czekam na Wasze opinie 😅
 

Załączniki

  • IMG_7744.jpg
    IMG_7744.jpg
    48,5 KB · Wyświetleń: 72
  • IMG_7743.jpg
    IMG_7743.jpg
    178,5 KB · Wyświetleń: 76
reklama
Hej Dziewczyny, mogę się dołączyć? :)
Jestem mamą 11msc córeczki i 3 miesięcy temu zaczęliśmy się starać o rodzeństwo dla niej. O pierwsze dziecko staraliśmy się 10 miesięcy.
Teraz już 2 cykle za nami od kiedy wróciła mi miesiączka, byłam dzisiaj u ginekologa i powiedział, że widzi pęcherzyk 14mm a endometrium 12mm. Czy to nie za duże jak na taki pęcherzyk? 🤔
Jestem w 16 dc, ale moje cykle zawsze były długie, ok 34-35 dni i często nieregularne.
Nie potrafię wyluzować, temat starań jest dla mnie stresujący.
Więc po prostu chciałam się przywitać.
W grupie zawsze raźniej :)
 
Do góry