reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

A jeszcze co do fitatu tak jak rejestrowałam wszystko co jem jakieś 2 lata temu to się okazało że nie dojadam .... miałam wyliczone 1600 kcal a zjadłam ok 1400 dziennie. Wiec ja serio nie jem duzo. Nie jem słodyczy ale np laysów nie odmówię 🙈 jem w sumie 3 posiłki dziennie, sniadnaie i obiad zazwyczaj fit a kolacja to różnie bo jemy razem, czasem zrobie curry a czasem wjedzie burger z deserem 🙈
To może właśnie jesz za mało i organizm magazynuje 🤷‍♀️ spróbuj jesc więcej xD
Ja to zdecydowanie jem za duzo jak nie licze, a chipsy to praktycznie codziennie 🙈🙈
 
reklama
Hejka:) u mnie alergia zmiotła mnie z powierzchni zmieni. Okres dziś lub jutro wiec czekam. Najgorsze, ze nie zrobimy w tym tygodniu tych badań immunologicznych bo musimy być w pełni zdrowi. Co rusz to problem. Ale już nie mam siły się denerwować tych. Wczoraj mnie już jajniki bolały na okres, ledwo mogłam chodzi także czekam na okres i ten cykl bez stymulacji bo skoro to problem immunologiczny to myśle, ze jest ona bez sensu
 
reklama
Do góry