reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Hachette nie rozumiem dlaczego oznaczasz mój post jako mało mądry (…)
Bujaj się 😀😀😀

Nic nie mam zdiagnozowanego właśnie, wszystko zawsze pięknie i ładnie, no i przede wszystkim, mimo mojego wieku, lekarz upierał się, że dopiero po roku starań będziemy szukać przyczyn, no a sierpniowe poronienie: " zdarza się"....
Pytam, bo ja przy pcos nie mam pozytywnych owulakow, ogólnie przy tym schorzeniu mogą one wychodzić w cały świat. Myslalas nad zmianą lekarza na takiego, który potraktuje Cię poważnie? ;)
 
reklama
My drugi dzień z rzędu grill, ja oczywiście kierowca bo jutro zaczynam testowanie więc na w razie czego nie pije 😅 stary zadowolony ze tak majowka wypadla 😜 jutro może skoczymy na rowery 🙂
 
Polecam wyliczyć sobie zapotrzebowanie kaloryczne, odciąć 200-300 kcal i powolutku waga bedzie spadać, apka fitatu jest bardzo pomocna 🙂
Kochana ja to wszystko wiem ale ja się do diet nie nadaje zupełnie. Już wolę się zakatowac ćwiczeniami niż dietą. Wbrew pozorom nie jem duzo ale niestety kolacje jemy bardzo późno.. np teraz 🙈🙊 u mnie dieta trwa do 17stej.... 😔
 
Kochana ja to wszystko wiem ale ja się do diet nie nadaje zupełnie. Już wolę się zakatowac ćwiczeniami niż dietą. Wbrew pozorom nie jem duzo ale niestety kolacje jemy bardzo późno.. np teraz 🙈🙊 u mnie dieta trwa do 17stej.... 😔
No rozumiem ja tez do diet średnio i odmawiania sobie, ale niestety odkad mam problem z plecami nie jest juz tak łatwo, ćwiczenia tylko lekkie, powolne itp. 🥺 także jedyna nadzieja w jedzeniu troche mniej 🤷‍♀️ a teraz w sumie tez sie robie glodna🤣🤣
 
reklama
No rozumiem ja tez do diet średnio i odmawiania sobie, ale niestety odkad mam problem z plecami nie jest juz tak łatwo, ćwiczenia tylko lekkie, powolne itp. 🥺 także jedyna nadzieja w jedzeniu troche mniej 🤷‍♀️ a teraz w sumie tez sie robie glodna🤣🤣
A jeszcze co do fitatu tak jak rejestrowałam wszystko co jem jakieś 2 lata temu to się okazało że nie dojadam .... miałam wyliczone 1600 kcal a zjadłam ok 1400 dziennie. Wiec ja serio nie jem duzo. Nie jem słodyczy ale np laysów nie odmówię 🙈 jem w sumie 3 posiłki dziennie, sniadnaie i obiad zazwyczaj fit a kolacja to różnie bo jemy razem, czasem zrobie curry a czasem wjedzie burger z deserem 🙈
 
Do góry