reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

reklama
Powiedział, ze ja mam wyniki dobre, wszystko drożne, mąż nasienie ok więc to co oni robią inseminacja, my możemy zrobić sami. No ale jakoś nie styka
Niby tak... na pewno jesteście też młodzi :-) Teoretycznie IUI jednak zwiększa szanse: jest wybór najlepszych plemników, podanie domaciczne, monitoring, stymulacja, wywołanie owulacji...
 
Wątpię... Chyba, że implantacja była później albo owu. Ach... W dupie już to wszystko mam 😕😕
Popieram manie w dupie. Ja w tym miesiącu chyba nie testuję. Wydaje mi się, ze w końcu wyłapałam pika i ch. z tego. Jestem pierdolonym lotosem na tafli jeziora.

Chociaż życzę ci, żeby się po prostu przesunęło!
 
To co podejrzewali w lewym jajowodzie to okazało się to.
Biorę metotreksat... 😭😭😭 nie odważę się na wycięcie jajowodu jeśli jest szansa na jego uratowanie
w tej sytuacji nie ma dobrego, ani złego rozwiązania, dlatego tak ważne było, żebyś podjęła decyzję na spokojnie biorąc pod uwagę swoje odczucia. Trzymam kciuki, żeby wszystko potoczyło się szybko i - jak napisała @Zazuu - skutecznie. Pamiętaj, że jesteśmy tu z Tobą ❤️ Płacz nam tutaj, wyzywaj co się da, przeklinaj los - jesteśmy tu dla Ciebie!
 
Popieram manie w dupie. Ja w tym miesiącu chyba nie testuję. Wydaje mi się, ze w końcu wyłapałam pika i ch. z tego. Jestem pierdolonym lotosem na tafli jeziora.

Chociaż życzę ci, żeby się po prostu przesunęło!
Też bym chciała być pierdolonym kwiatem lotosu na spokojnej tafli jebanego jeziora. Sił brakuje na to wszystko... Jeszcze sobie tu z Wami posiedzę, ale przyznam, że mi tu dobrze ❤️
 
reklama
Do góry