reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

reklama
Sam musi to zrozumieć. Za większość wczesnych poronień odpowiadają wady genetyczne płodu, a te mogą być zarówno wynikiem losowej wady w trakcie podziału jak i uszkodzonym DNA plemnika. Oczywiście z obniżonymi parametrami nasienia można spłodzić zdrowe dziecko tak jak z super nasieniem można spłodzić chore. Natomiast tylko od nas zależy czy zminimalizujemy ryzyko czy je zwiększymy. Wiem, że każdy do walki o ciążę musi dojrzeć sam. Mój Stary nigdy nie przeszkadzał w staraniach, ale też nigdy przesadnie się nie angażował. Aż do niedawna. Chyba sam wreszcie zapragnął dziecka az tak bardzo, że grzecznie je suple chociaż nie musi, angażuje się w seks ze zdwojoną siłą, pyta o owulacje, wyniki usg itp. Ale zajęło nam to bardzo dużo czasu i rozmów
mam nadzieję ze to o czym piszesz jeszcze przed nami...bo jak do tej pory to on tylko czeka na sygnał kiedy owu I poza tym nic. Zresztą ja już sama teraz odpuściłam i go nie wtajemniczam.
 
Moje owulaki nareszcie ciemnieją 😍 oczywiście to nie pik, ale już jakiś postęp bo bałam się, że się nie doczekam 😅😂
U mnie chyba wczoraj pik 🤔 wieczorem wyszła kreska ciemniejsza, to liczę na owu do jutra 💪
W końcu 😀 mam nadzieje ze wszystko mi się uspokaja, zaznaczę ze nie miałam plamienia wgl 🙏🏼 Ciekawe zastanawiam się może mi się tak wszystko pomieszało ponieważ w grudniu miałam covida i od tamtego momentu miałam szaleństwo z moim cyklem 🙋🏼‍♀️
Ja też miałam na przełomie grudnia/stycznia covid i cykl wydłużył się do 35 dni, a kolejny do 37.. teraz po czasie owu widzę, że cykl będzie krótszy, więc tak samo wydaje mi się, że to mogło mieć coś z tym wspólnego. Oby wszystko się normowało 😊
@Bibi89 trzymaj sie słońce 🥺
@Ceonis oczekuję 😎

U mnie dzis dzień spodziewanego okresu, test negatywny, także na bank sie nie udało znów. Mam ochote rzucic w diabły towszystko, leki, lekarzy, badania.
Przykro mi bardzo 😟
To co podejrzewali w lewym jajowodzie to okazało się to.
Biorę metotreksat... 😭😭😭 nie odważę się na wycięcie jajowodu jeśli jest szansa na jego uratowanie
Ooo nie 😟 a jednak cały czas miałam nadzieję, że to nie pozamaciczna 😟 ściskam!
Wątpię... Chyba, że implantacja była później albo owu. Ach... W dupie już to wszystko mam 😕😕
Trzymam kciuki żeby jednak ruszyło!
 

Załączniki

  • IMG_20220402_144337.jpg
    IMG_20220402_144337.jpg
    166,6 KB · Wyświetleń: 55
reklama
Do góry