reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Jezu u mnie to samo ! Głowa mnie cmi, jajnik lewy mnie boli 🤦‍♀ Tez czekam na okres. Jeszcze ta pogoda na mnie tak działa, ze spalabym 24/h wczoraj przysnęłam w kolejce do kasy 😂
ten test dzisiaj zrobiłam z takimi palputacjami serca ze masakra...ale w sumie to może dobrze ze zrobiłam bo tak to jakaś nadzieja była a teraz czekam na @ i mam nadzieję że przyjdzie jak najszybciej bo 11 mam wizytę u nowego gina, czekalam na nia ponad 2 miesiące a nie chciałabym iść w trakcie okresu. No nic zobaczymy co to z tego będzie.
 
ten test dzisiaj zrobiłam z takimi palputacjami serca ze masakra...ale w sumie to może dobrze ze zrobiłam bo tak to jakaś nadzieja była a teraz czekam na @ i mam nadzieję że przyjdzie jak najszybciej bo 11 mam wizytę u nowego gina, czekalam na nia ponad 2 miesiące a nie chciałabym iść w trakcie okresu. No nic zobaczymy co to z tego będzie.
jakby co to okres ginekologowi nie przeszkadza. Wiem, że to dyskomfort dla nas, ale dla nich to norma. A może już na początku cyklu wdrożył by jakieś leczenie 😁 w ogóle jakie masz plany?
 
my jesteśmy wyklęte 😅
Ja w sumie. Bo to ja nie pozwalam na pierdolenie bzdur i stopuje nakręcanie się 2 dni po seksie i o zgrozo nie wierze w wyimaginowane ciążę określone na podstawie zapachu bąka, swędzącego palca czy tam innych pryszczy na plecach. A i mówię o tym, że trzeba się diagnozować, a nie wymyślać sobie choroby i miał czelność powiedzieć, że testy mogą oszukiwać bo to papierek, którego produkcja kosztuje kilkadziesiąt groszy
Normalnie chyba dodam sobie to do opisu :D
 
reklama
Do góry