reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

Kobietki a ja mam taki temat, bo w sumie nie widziałam wcześniej takich rozmów: monitorujecie siebie po owu, jakoś specjalnie zmieniacie tryb życia? Zero leków, zero wysiłków, tylko letnie kąpiele etc. Czy zasada wszystko albo nic i przez te pierwsze 14 dni żyjecie normalnie? Poza doszukiwaniem się objawów i testowaniem od 5 dpo 😉
Hej! Na początku tak było ;-) Potem odpuściłam, ale powróciłam do fazy po dwóch IUI: zero leków, zero wysiłków, żadnej kofeiny, żadnego alko, nieadekwatnych mięs czy serów (co to na miejscu trudną sprawą jest :p). Teraz mam w planach trzecią inseminację. Normalnie teraz polecę po całości: będę malować ściany, jeść sushi, ser o zapachu skarpet, i skoczę ze spadochronem, i przy tym całym odpuszczaniu i wszystkim w głowie na pewno zaliczę ciąsz 8-)
 
reklama
Dzień dobry! Zrobiłam właśnie test, niby coś jest, troszkę mocniejszą kreseczka niż wczoraj, ale ze są to testeo to im nie ufam. Z 3 dni temu wstawiałam zdjęcie i praktycznie był biały, choć Ladycaroo mówiła, że jak się uprze to coś widzi 😜 wstawię zdj dzisiejszego. Nie ekscytuje się, pójdę na tą betę i będzie swiety spokój.

Właśnie próbuję dodaj i ni chu chu nie idzie. Coś nie fak jest. Może potem się uda
 
Oto on 🙄
 

Załączniki

  • IMG_20220402_072907.jpg
    IMG_20220402_072907.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 137
reklama
Do góry