reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

reklama
Wiem, już staram się tak nie myśleć, tym bardziej że to dopiero 4 nie udany cykl, ale jakoś tak smutno mi się wtedy zrobiło
Ja tak miałam po poronieniu, wkręcałam sobie, że jestem do niczego bo to moje ciało zawiodło... Czasem nachodzą nas mega smutki i wątpliwości ale ważne, że tylko czasem a potem walczymy i próbujemy dalej. Głowa do góry 😉
 
Ja tak miałam po poronieniu, wkręcałam sobie, że jestem do niczego bo to moje ciało zawiodło... Czasem nachodzą nas mega smutki i wątpliwości ale ważne, że tylko czasem a potem walczymy i próbujemy dalej. Głowa do góry 😉
Ja po styczniowym biochemie to do dziś czuję się zle, wiec rozumiem :(
 
Wiem, że dziś 1.04 ale mój styczniowy test zrobił mi takiego psikusa jak Twój rozlany wczoraj i następnego dnia też miałam cień cienia. Nie chce robić nadziei ale jak masz możliwość to idź jutro na beta hcg 😄


Myślę, że wynik całkiem ok 😄 Trzymam kciuki by pięknie beta rosła a ciąża była nudna 🥰

Przebilam się przez wszystkie strony. U mnie wzrosło libido bo ostatnie tygodnie było zerowe. To chyba dobry znak. Ale min 3 cykle muszę się wstrzymać ze staraniami więc będę Wam tu tylko kibicować 😄
A pójdę jutro na betę, nie wiem po co, ale pójdę 😂 z ciekawosci powtórzyłam test po południu i też wyszedł cień cienia, ale bledszy. Mam tez choojowe testy, więc to pewnie dlatego xD rano przed beta też se sikne, dam znać co wyszło 😂
 
Kobietki a ja mam taki temat, bo w sumie nie widziałam wcześniej takich rozmów: monitorujecie siebie po owu, jakoś specjalnie zmieniacie tryb życia? Zero leków, zero wysiłków, tylko letnie kąpiele etc. Czy zasada wszystko albo nic i przez te pierwsze 14 dni żyjecie normalnie? Poza doszukiwaniem się objawów i testowaniem od 5 dpo 😉
 
A pójdę jutro na betę, nie wiem po co, ale pójdę 😂 z ciekawosci powtórzyłam test po południu i też wyszedł cień cienia, ale bledszy. Mam tez choojowe testy, więc to pewnie dlatego xD rano przed beta też se sikne, dam znać co wyszło 😂
I Hope Please GIF
 
reklama
Kobietki a ja mam taki temat, bo w sumie nie widziałam wcześniej takich rozmów: monitorujecie siebie po owu, jakoś specjalnie zmieniacie tryb życia? Zero leków, zero wysiłków, tylko letnie kąpiele etc. Czy zasada wszystko albo nic i przez te pierwsze 14 dni żyjecie normalnie? Poza doszukiwaniem się objawów i testowaniem od 5 dpo 😉
Na początku tak miałam, teraz stwierdziłam ze jak będzie pozytyw to będę się „martwić”
 
Do góry