reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

Słuchajcie, lekarz mi w zaleceniach napisał, że jak wynik bety będzie powyżej 5, to mam brać 4 tab duphastonu dziennie zamiast dwóch, na wszelki wypadek, bo nie wiadomo, czy nie mam niedomogi ciałka żółtego ( bo był biochem). To dobry lekarz i mam zaufanie, ale zostanawiam się, czy przy tym progesteronie, jaki mam obecnie (19,6), dowalać sobie od razu podwójną dawkę dupka czy do poniedziałku brać np. 3 tabsy, a wtedy zrobić drugą betę, zobaczyć przyrost i najwyżej dołożyć kolejną tabletkę? Jak myślicie?
Ja bym brała zgodnie z zaleceniami lekarza ;)
 
reklama
A że moj stary pracuje w miejscu gdzoe dostaje po prostu kosmetykow na kilogramy, to te kremy co mi nie pasuja na twarz zuzywam na szyje, dekolt albo jako balsam do ciala. W skrajnych przypadkacj na stopy xD
I takim sposobem właśnie krem za 70 zl zapobiega zmarszczkom na moich piętach
 
A ja będę grubym alkoholikiem
 

Załączniki

  • 2ABCCCA9-3C73-4481-9158-326B5DDCA0D5.jpeg
    2ABCCCA9-3C73-4481-9158-326B5DDCA0D5.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 77
Możesz polecić jakiś kremik? Cera normalna w kierunku suchej
Ja Ci mogę polecić kremy z faceboom, są super, bardzo nawilżające i mega szybko się wchłaniają, pod makijaż idealne, nic nie wałeczkują :) do tego pięknie pachna. a do takiej codziennej pielęgnacji np wieczornej baaardzo lubię serię ordinary, tak samo sera jak i krem :)
 
reklama
Ja Ci mogę polecić kremy z faceboom, są super, bardzo nawilżające i mega szybko się wchłaniają, pod makijaż idealne, nic nie wałeczkują :) do tego pięknie pachna. a do takiej codziennej pielęgnacji np wieczornej baaardzo lubię serię ordinary, tak samo sera jak i krem :)
Z Faceboom miałam bb na lato. Fajny był :)
 
Do góry