reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny! ❤️ wróciła Gryfinka marnotrawna, przyjmiecie? 😂 wybaczcie, że tak nagle bez słowa zniknęłam, ale musiałam odpuścić na jakiś czas forum (zalecenie terapeutki). Mam nadzieję, że już tutaj nikogo nie ma ❤️ Obiecałam sobie, że wrócę do Was na forum jak zajdę w ciążę i jak to się mówi do 17 razy sztuka co nie? 😂 Zobacz załącznik 1335971
jak miło Cię widzieć! I to jeszcze przybyłaś z takimi wieściami! OGROMNE GRATULACJE! Ale się cieszę Twoim szczęściem! 💐 Powoli wszystkie zadomowione tu staraczki awansują na inne wątki 😝 Wzruszyłam się 🥺
 
reklama
Cześć dziewczyny! ❤️ wróciła Gryfinka marnotrawna, przyjmiecie? 😂 wybaczcie, że tak nagle bez słowa zniknęłam, ale musiałam odpuścić na jakiś czas forum (zalecenie terapeutki). Mam nadzieję, że już tutaj nikogo nie ma ❤️ Obiecałam sobie, że wrócę do Was na forum jak zajdę w ciążę i jak to się mówi do 17 razy sztuka co nie? 😂
O jaaaa! Ale super! Niejednokrotnie Cię wspominałyśmy i smutno było bez codziennych powitań, a tu come back z takimi newsami!! Ależ się cieszę :) :) W takich momentach człowiek jeszcze bardziej przypomina sobie by nie tracić nadziei! WIELKIE GRATULACJE i teraz tylko samej nudy! Ściągaj nas wszystkie na nowy wątek 🤩
 
Jak u Was komu udało się od tej pory ? Umieram z ciekawości:)
Najbardziej zapamiętałam: @vvDomivv @Gryfin @coca @Paolx @hachette(nie jestem pewna nazwy) a reszty nie pamiętam zupełnie nazw ;( dziewczyny komu się udało jeszcze? Mam nadzieję że wszystkim <3 ❤🧡
Cześć! Troche Cie nie bylo ;) po ciuchu myslalam ze zniknęłas bo Ci sie udalo .
U mnie pozytywny test w sierpniu po 4 msc stymulacji ❤️
Edit: @vvDomivv chetnie sie dowiem co u Ciebie? Tez nagle ucieklas 😔 mam nadzieje, ze wszystko w porzadku 🤞🏼❤️
Cześć dziewczyny! ❤️ wróciła Gryfinka marnotrawna, przyjmiecie? 😂 wybaczcie, że tak nagle bez słowa zniknęłam, ale musiałam odpuścić na jakiś czas forum (zalecenie terapeutki). Mam nadzieję, że już tutaj nikogo nie ma ❤️ Obiecałam sobie, że wrócę do Was na forum jak zajdę w ciążę i jak to się mówi do 17 razy sztuka co nie? 😂 Zobacz załącznik 1335971
Witaj! Jaki piekny powrot😍
Brakowalo tu Twojego „miłego dnia” codziennie ;) gratuluje ogromnie❤️😍
 
Cześć dziewczyny! ❤️ wróciła Gryfinka marnotrawna, przyjmiecie? 😂 wybaczcie, że tak nagle bez słowa zniknęłam, ale musiałam odpuścić na jakiś czas forum (zalecenie terapeutki). Mam nadzieję, że już tutaj nikogo nie ma ❤️ Obiecałam sobie, że wrócę do Was na forum jak zajdę w ciążę i jak to się mówi do 17 razy sztuka co nie? 😂 Zobacz załącznik 1335971
Gratulacje!! Ale super 😍 To spokojnej ciąży życzę!
 
Cześć dziewczyny! ❤️ wróciła Gryfinka marnotrawna, przyjmiecie? 😂 wybaczcie, że tak nagle bez słowa zniknęłam, ale musiałam odpuścić na jakiś czas forum (zalecenie terapeutki). Mam nadzieję, że już tutaj nikogo nie ma ❤️ Obiecałam sobie, że wrócę do Was na forum jak zajdę w ciążę i jak to się mówi do 17 razy sztuka co nie? 😂 Zobacz załącznik 1335971
Wow super, gratulacje!!!!
Powrót z przytupem to ja rozumiem.
 
Jeżeli na USG pęcherzyk jest zapadnięty to kiedy miała miejsce teoretyczna owulacja (o ile to to)? Ktoś miał podobny przypadek i zaobserwował czas?
 
Cześć dziewczyny! ❤️ wróciła Gryfinka marnotrawna, przyjmiecie? 😂 wybaczcie, że tak nagle bez słowa zniknęłam, ale musiałam odpuścić na jakiś czas forum (zalecenie terapeutki). Mam nadzieję, że już tutaj nikogo nie ma ❤️ Obiecałam sobie, że wrócę do Was na forum jak zajdę w ciążę i jak to się mówi do 17 razy sztuka co nie? 😂 Zobacz załącznik 1335971
Gratulacje Kochana 💜 Szczęśliwej i zdrowej ciąży ❤️
 
reklama
Cześć dziewczyny! ❤️ wróciła Gryfinka marnotrawna, przyjmiecie? 😂 wybaczcie, że tak nagle bez słowa zniknęłam, ale musiałam odpuścić na jakiś czas forum (zalecenie terapeutki). Mam nadzieję, że już tutaj nikogo nie ma ❤️ Obiecałam sobie, że wrócę do Was na forum jak zajdę w ciążę i jak to się mówi do 17 razy sztuka co nie? 😂 Zobacz załącznik 1335971
Jaką cudowną informację zobaczyłam z rana ❤ ciszę się razem z tobą! Ogromne gratulacje!
 
Do góry