reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć, pamiętacie mnie ? Nie ma mnie tu od lipca. Chciałam odpocząć psychicznie od forum i od wszystkiego.
Jak u Was komu udało się od tej pory ? Umieram z ciekawości:)
Najbardziej zapamiętałam: @vvDomivv @Gryfin @coca @Paolx @hachette(nie jestem pewna nazwy) a reszty nie pamiętam zupełnie nazw ;( dziewczyny komu się udało jeszcze? Mam nadzieję że wszystkim <3 ❤🧡
Cześć! Trzymam kciuki, żebyś jednak na długo tu nie wróciła! ✊ U mnie się udało - letrozol 2x1 2-7 dc + ovitrelle dzisiaj idę na pierwszą wizytę i nie powiem jest stresik niemały 🤗 🥵
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny! [emoji3590] wróciła Gryfinka marnotrawna, przyjmiecie? [emoji23] wybaczcie, że tak nagle bez słowa zniknęłam, ale musiałam odpuścić na jakiś czas forum (zalecenie terapeutki). Mam nadzieję, że już tutaj nikogo nie ma [emoji3590] Obiecałam sobie, że wrócę do Was na forum jak zajdę w ciążę i jak to się mówi do 17 razy sztuka co nie? [emoji23] Zobacz załącznik 1335971
Wow [emoji2956] super, że się udało.
Dużo zdrówka [emoji76]
 
Cześć dziewczyny! ❤️ wróciła Gryfinka marnotrawna, przyjmiecie? 😂 wybaczcie, że tak nagle bez słowa zniknęłam, ale musiałam odpuścić na jakiś czas forum (zalecenie terapeutki). Mam nadzieję, że już tutaj nikogo nie ma ❤️ Obiecałam sobie, że wrócę do Was na forum jak zajdę w ciążę i jak to się mówi do 17 razy sztuka co nie? 😂 Zobacz załącznik 1335971

Gratulacje! ❤️
 
Cześć dziewczyny! ❤️ wróciła Gryfinka marnotrawna, przyjmiecie? 😂 wybaczcie, że tak nagle bez słowa zniknęłam, ale musiałam odpuścić na jakiś czas forum (zalecenie terapeutki). Mam nadzieję, że już tutaj nikogo nie ma ❤️ Obiecałam sobie, że wrócę do Was na forum jak zajdę w ciążę i jak to się mówi do 17 razy sztuka co nie? 😂 Zobacz załącznik 1335971
Nie mam słów aby wyrazić Ci gratulacje! Jesteś wielka ❤ twarda z Ciebie sztuka, nigdy się nie poddałaś. Życzę Wam wszystkiego dobrego, dużo zdrówka i spokojnej ciąży. (Trochę Zazdroszczę).
Buziaki lalko 😗
 
Nie mam słów aby wyrazić Ci gratulacje! Jesteś wielka ❤ twarda z Ciebie sztuka, nigdy się nie poddałaś. Życzę Wam wszystkiego dobrego, dużo zdrówka i spokojnej ciąży. (Trochę Zazdroszczę).
Buziaki lalko 😗
Dziękuję, ja sama nie mam słów na to co teraz się dzieje, tyle miesięcy tutaj z Wami, praktycznie od samego początku...❤️
 
reklama
Cześć dziewczyny! ❤️ wróciła Gryfinka marnotrawna, przyjmiecie? 😂 wybaczcie, że tak nagle bez słowa zniknęłam, ale musiałam odpuścić na jakiś czas forum (zalecenie terapeutki). Mam nadzieję, że już tutaj nikogo nie ma ❤️ Obiecałam sobie, że wrócę do Was na forum jak zajdę w ciążę i jak to się mówi do 17 razy sztuka co nie? 😂 Zobacz załącznik 1335971
Jeeej 😍 gratulacje
 
Do góry