reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
U mnie w tym miesiącu 11 cykl starań, właśnie policzyłam, ale ten czas leci...
W międzyczasie z przerwą 9 tygodni na ciążę bezzarodkową.

W poniedziałek czeka mnie wizyta u ginekologa, jestem ciekawa co mi powie. Przy ostatniej wizycie mówiła że mam czas bo jestem młoda i na spokojnie, ta wizyta była w czerwcu, ale do tej pory dalej nic.
Jestem ciekawa czy zaporponuje mi monitoring owulacji, jeżeli nie to pójdę prywatnie, chociaż nie chciałabym zmieniać lekarza bo mam do niej ogromną sympatię.
Na własną rękę zbadałam sama podstawowy hormony, mąż zbadał nasienie, temperatura i testy owu wskazują ze owulacje u mnie są, także nie wiem co niegra, może szczęście..

Sory dziewczyny, że się tak rozpisałam ale miałam potrzebę się wygadać, z nikim nie rozmawiam na ten temat poza mężem, który za każdym razem prosi żebym była spokojna, starała się o tym nie myśleć ciągle - a te słowa, " nie myśl o tym" " bądź spokojna" działają na mnie jak płachta na byka.

A za pasem święta, najcięższy czas, zacznie się maglowanie przy stole.
 
Ja miałam 4,5. Dieta, ruch i metformina = -15kg w prawie 4msc. Odpowiedni dietetyk, endokrynolog, samozaparcie i bedzie dobrze 😉
Na razie jestem pod kontrolą diabetyka. To ona skierowała mnie na krzywą. Muszę wrócić do niej z tymi wynikami, ale bez walki się nie poddam. Chociaż pewnie będzie baaaardzo ciężko 😉 jaka dietę stosowałaś/stosujesz? Dla mnie to kolejna nowość.
 
Na razie jestem pod kontrolą diabetyka. To ona skierowała mnie na krzywą. Muszę wrócić do niej z tymi wynikami, ale bez walki się nie poddam. Chociaż pewnie będzie baaaardzo ciężko 😉 jaka dietę stosowałaś/stosujesz? Dla mnie to kolejna nowość.
Dieta z niskim indeksem i ładunkiem glikemicznym 😉 Poczytaj w necie, jest mnóstwo informacji. Na fb też jest dużo grup związanych z IO. Początki zawsze są ciężkie, ale myślę, że cel masz już dawno obrany i teraz będzie tylko dążenie do celu bo jest o co walczyć 🤗 jestem idealnym przykładem, że naprawdę się da.
Edit. A jestem z tych, którym ciężko jest wprowadzić zmiany, ruszyć d.pe i się postarać 😛
 
Dieta z niskim indeksem i ładunkiem glikemicznym 😉 Poczytaj w necie, jest mnóstwo informacji. Na fb też jest dużo grup związanych z IO. Początki zawsze są ciężkie, ale myślę, że cel masz już dawno obrany i teraz będzie tylko dążenie do celu bo jest o co walczyć 🤗 jestem idealnym przykładem, że naprawdę się da.
Edit. A jestem z tych, którym ciężko jest wprowadzić zmiany, ruszyć d.pe i się postarać 😛
Boję się bardzo tych zmian, ale mam nadzieję że i ja podołam, bo tu już wchodzi w grę wysoka stawka :)
 
reklama
Do góry