reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć wszystkim chciałam bym zapytać jeżeli testy owulacyjne nie sa w miarę wiarygodne to jak można obliczyć dni płodne przy cyklach nieregularnych . dziękuję wszystkim za pomoc narazie nie mam jak chodzić na moritoring owulacji do lekarza .
 
Cześć wszystkim chciałam bym zapytać jeżeli testy owulacyjne nie sa w miarę wiarygodne to jak można obliczyć dni płodne przy cyklach nieregularnych . dziękuję wszystkim za pomoc narazie nie mam jak chodzić na moritoring owulacji do lekarza .

Monitoring byłby najpewniejszy. Możesz jeszcze mierzyć temperaturę (ale ona conajwyzej potwierdzi wystąpienie owulacji już po fakcie) lub prowadzić obserwacje (śluz i inne objawy), tyle, ze to już bardzo indywidualne kwestie (ja na przykład nie mam śluzu płodnego na zewnątrz), wiele dziewczyn wspominało o śluzie płodnym ale na monitoringu jeszcze nie było owulacji.

A testy owu Ci nie wychodzą?
 
7 miesięcy stymulacji miałam naprzemiennie clo i letrozol. 2 razy mimo leków zdarzyło się nie wywołać owulacji. 5 cykli natomiast owulacja była lecz efektu nie ma...... 😞😓😩😤😡 po za tym nic mi nie dolega, mąż zdrowy jak byk i nasienie bardzo dobre.
Teraz mam przerwę do stycznia ze stymulacja i monitoringami. Oczywiście nie zabezpieczamy się, ale na nic nie liczę bo owulacji na pewno nie ma.
Od stycznia 6 msc stymulacji. I już więcej stymulacji nie będzie jak się nie uda tylko jakas klinika niepłodności.
Podobno odpoczynek psychiczny jest bardzo ważny..powiem szczerze że teraz odpoczywam, nie myślę o tym tak często, wiem że do stycznia się nie uda i żyje spokojnie, nie liczę żadnych dni płodnych i mam wyje*ane 😉 co ma być to będzie. Od płaczu nigdy nic się jeszcze nie zmieniło;) to tak po krotce moja historia dla nowych staraczek.
A co u Ciebie? Który cykl starań? Co dolega Tobie lub chłopu Twemu ? ;) jak dajesz rade psychicznie?:)
Ja teraz miałam przerwę w staraniach, w marcu założyłam nawet implant antykoncepcyjny z myślą że za 3 lata bede znów się starać ale niestety nie spasowala mi ta forma antykoncepcji bo praktycznie non stop miałam okres przez 7 dni potem 7 dni przerwy i znów to samo. Wyciaglam go niedawno i jednak nie będziemy czekać tych 3 lat tylko od nowego cyklu będziemy się starać. Mam już dwójkę dzieci więc liczę że tym razem się tez uda . Mąż badał nasienie tylko przy staraniach o pierwsze dziecko i były w miarę ok. Moje wyniki też spoko. Choć mam letrozol bo miałam problemy z owulacja i teraz też mam brać od początku żeby nie zmarnować cykli. Dwa razy z nim się udało więc jestem pełna nadziei że teraz też zadziała.
To trzymam kciuki za Ciebie. Może akurat organizm zrobi Ci niespodziankę i będzie owu bez stymulacji i się uda zajść w ciążę 😍
 
Cześć dziewczyny! ❤️ wróciła Gryfinka marnotrawna, przyjmiecie? 😂 wybaczcie, że tak nagle bez słowa zniknęłam, ale musiałam odpuścić na jakiś czas forum (zalecenie terapeutki). Mam nadzieję, że już tutaj nikogo nie ma ❤️ Obiecałam sobie, że wrócę do Was na forum jak zajdę w ciążę i jak to się mówi do 17 razy sztuka co nie? 😂
IMG_20211112_171520_edit_1332901684566403.jpg
 
Cześć dziewczyny! ❤️ wróciła Gryfinka marnotrawna, przyjmiecie? 😂 wybaczcie, że tak nagle bez słowa zniknęłam, ale musiałam odpuścić na jakiś czas forum (zalecenie terapeutki). Mam nadzieję, że już tutaj nikogo nie ma ❤️ Obiecałam sobie, że wrócę do Was na forum jak zajdę w ciążę i jak to się mówi do 17 razy sztuka co nie? 😂 Zobacz załącznik 1335971
Gratulacje 🙂
 
reklama
Cześć dziewczyny! ❤️ wróciła Gryfinka marnotrawna, przyjmiecie? 😂 wybaczcie, że tak nagle bez słowa zniknęłam, ale musiałam odpuścić na jakiś czas forum (zalecenie terapeutki). Mam nadzieję, że już tutaj nikogo nie ma ❤️ Obiecałam sobie, że wrócę do Was na forum jak zajdę w ciążę i jak to się mówi do 17 razy sztuka co nie? 😂 Zobacz załącznik 1335971
Ale super wiadomość! Gratulacje!❣️
 
Do góry