reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
reklama
Normalne to jest tu. Poniekąd jakąś porażka przemawia nad nimi, nic nie zrobisz.
Mnie jedynie przeraza brak szacunku i chamstwo. Nie wdaje się w pyskówki, bo szczerze mówiąc to mam własne życie poza tym forum🤣 i jakoś nie bardzo zamierzam się przejmować tym co tu jakieś obce kobiety wypisują nie znając mnie w ogóle. Przez kilka miesięcy podczytywalam to forum i zauważyłam tu bardzo aktywne kółko różańcowe, jeśli się nie wpasujesz to zawsze gdzieś Ci wbiją szpile. I wystarczyło tylko, że się odezwałam pierwszy raz i zaraz zostałam zjechana. Jak większość nowych dziewczyn tu🤷🏼‍♀️ Ja Wam dziewczyny życzę jak najlepiej i mam nadzieję, że kiedyś zostaniecie bardzo miło potraktowani przez ludzi, bo sposób w jaki Wy traktujecie tu niektóre kobiety pozostawiam bez komentarza😳
 
Do góry