reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Zrobiłam test, bo ten a la okres (plamienie) - nie daje mi spokoju, ale nadal nic nie ma naprawdę widocznego. Zapisałam się tez do ginekologa, bo nawet nie wiem jak mam liczyć ten cykl, czy to się zaczął kolejny czy nie, mija 10 dzień jak „odstawiłam” tez dupahaston i brak normalnej miesiączki, chyba że to plamienie było miesiączką, to w porządku i pewnie dowiem się u ginekologa o co chodzi.
Miłego dnia Dziewczyny😉 Dajcie jakieś II, aby poprawić jeszcze sierpniowe statystyki :))
Nie chce fermentu siać, ale tam nie ma śladu kreski 2 ? Oczywiście moze mnie wzrok mylic, stad sama pytam 🙄
 
reklama
Witam Dziewczyny ☺️ Podczytuje Was od pewnego czasu, ale postanowiłam oficjalnie dołączyć i przywitać się. Jestem 30-tką z 7 letnią córką na pokładzie. Zaczęliśmy starania o drugie dziecko po finale euro 2020 😂 jednak nie bylo gola 😂 Teraz okres się spóźnia, w niedziele dwa testy 10 pokazały dwie, średnio intensywne kreski. Jutro rano planuje testować, a za tydzień w środę pojsc na betę, bo dopiero wtedy będę miała rano możliwość.
Mam nadzieje, że się udało.
 
reklama
Do góry