reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja tak miałam w tym miesiącu :( czułam że wszystko ok że zaszłam w ciążę zrobiłam test dzień przed spodziewana miesiączka wyszedł pozytywny z blada kreska na następny dzień okres :( przykra sprawa tym bardziej że już poroniłam w grudniu byłam w 8 tyg :( staramy się co miesiąc niestety nic z tego nie wychodzi :( hormony w normie tsh idealne tyle że za dużo stresu chyba :) mam nadzieję że Tobie się uda tym razem i @ nie przyjdzie :)
ból ustał a okres nie przyszedł ogólnie rozpoczęłam 8 tydzień mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze 🙂
 
reklama
Są wyniki!!!! Dziewczyny jestem w ciąży!!!! Oby nie biochemicznej!!!! W czwartek rano lecę powtórzyć bete! Oby to dotrzymać 🙏🙏🙏 62,8 beta!!!
ale Cię przetrzymali! nawet nie chcę mysleć co musiałaś czuć w nocy i się zastanawiać! Ale najważniejsza jest beta! cudownie! pozdrawiam dziewczyny :-D trzymałyście całe forum w napięciu 🌈🥂💛
 
Ja tak samo :) z tym że w pierwszą ciążę zaszłam już po 4 miesiącach :) bez brania tych cudów wszystkich :p
Tych cudów? 😳 Te „cuda” to LEKI, bez ktorych zajście w ciaze byloby niemożliwe wiesz? Zadna z nas , biorąca te cuda, nie robi tego z przyjemności tylko z potrzeby.

Są wyniki!!!! Dziewczyny jestem w ciąży!!!! Oby nie biochemicznej!!!! W czwartek rano lecę powtórzyć bete! Oby to dotrzymać 🙏🙏🙏 62,8 beta!!!
Gratulacje❤️🤞🏼
 
Aaa gratulacje!! Dopiero teraz mam czas tu zaglądnąć ale mocno trzymalam kciuki za dzisiejsze bety!! Życzę pięknych przyrostow bety i nudnej ciąży choć nie lubię tego stwierdzenia bo każda wizyta z USG jest niesamowitym przeżyciem :-) Więc radosnej i zdrowej ciąży życzę 🥰
Bardzo dziękuję za piękne słowa!
Dam znać jak beta w jutro. Ściskam 🌺 😘
 
reklama
Dziewczyny - nie ogarniam Waszych postów? Czy są tutaj takie - co za bardzo nic nie biorą, nie robią jeszcze monitoringów itd.?? Ja nawet nie znam nazw leków o których piszecie 🙈czy Wy od razu od pierwszych cykli leciałyscie z monitoringiem itd.? Czy to już są dluuugie starania, stąd bierzecie jakieś tabletki/monitoring?
Ja mam tylko aplikację. Na pierwszą ciążę czekalam kilka lat, potem puste jajo, biochem i teraz staram sie na spokojnie
 
Do góry