reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Kochana teraz to się nie martw na zapas, wiesz ze cała ciążę będziesz się jeszcze denerwować 😕 taki już los ciężarnej
Bierzesz progesteron? Badalas go dziś?
Tak biorę duphaston 2 razy dziennie jak mi beta z krwi wyjdzie to zacznę brać 3 razy dziennie tak mi ostatnio kazała brać i potworze betę za 3 dni myślicie ze jak pójdę we czwartek na ponowna betę będzie ok?
 
Dziękuję!! Oby przyrost był ok!
Niedowierzam jak patrzę na ten wyniki.
3 cykl z monitoringiem i najmniej się spodziewałam właśnie teraz!
Tak jest właśnie w najmniej spodziewanym momencie, widzisz ja ten cykl już na straty dałam a tu ewidentnie z testów 2 kreski. Czekam do wieczora mam nadzieję że o 20 już będą wyniki 😭😀
 
reklama
Do góry