reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej kobietki! Tak sobie czytam od jakieś czasu Wasze posty i postanowiłam, że dołączę do Was 😊 Tak w skrócie, staramy od ponad 2,5 roku, mąż wyniki ok, ja endometrioza. W tamtym tygodniu inseminacja na spontanicznym cyklu (plus Ovitrelle), w przyszłym tygodniu beta i do tego czasu Utrogest. Tylko te czekanie teraz 😅
Pozdrawiam serdecznie 🤗
 
reklama
Dokładnie 😘😘
Brałam pół tabletki przed spaniem ale po dwóch miesiącach spadła mi do 1.5 i od jakiegos czasu biorę 1/3. Aczkolwiek ciężko to tak podzielić. biorę jak się ułamie raz 1/4 raz prawie pół.
Ooo , ja tez biore 1/2 tabletki przed snem. Jest tak mala ze mi jest ciezko polowe odgryźć 😂🤦🏻‍♀️ I tez czasem mniej czasem wiecej, ile zlapie tyle ugruze 🤣
 
Ooo , ja tez biore 1/2 tabletki przed snem. Jest tak mala ze mi jest ciezko polowe odgryźć 😂🤦🏻‍♀️ I tez czasem mniej czasem wiecej, ile zlapie tyle ugruze 🤣
Ale mnie rozbawiłaś, nie widziałam, żeby ktoś rozgryzał tabletki 😂😂😂 zawsze widziałam jak dzieli się je nożem lub takim specjalnym urządzeniem do dzielenia tabletek 😛 wyobraziłam sobie tą ekwilibrystykę żeby ugryźć polowe euthyroxu i nie ugryźć się w palec😂😂
 
Dziewczyny, może zdradzicie mi czy bierzecie jakieś suple? i czy wasi M coś biora? i czy któraś również walczy z jakością nasienia? tak poza tym naszła mnie taka myśl czy coś szczególnego robicie po stosunku? ze mnie to wszystko wylatuje...
 
Zrobiłam teraz na wieczór test ponownie owulacyjny i to chyba teraz jest pozytywny więc zapewne owulacja dzisiaj jutro lub po jutrze 👌
 

Załączniki

  • IMG_20210729_210049.jpg
    IMG_20210729_210049.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 78
Dziewczyny, może zdradzicie mi czy bierzecie jakieś suple? i czy wasi M coś biora? i czy któraś również walczy z jakością nasienia? tak poza tym naszła mnie taka myśl czy coś szczególnego robicie po stosunku? ze mnie to wszystko wylatuje...
Na pewno nie wylatuje wszystko, to co trzeba to płynie dalej 😉 Wszystko się nie zmieści.
 
reklama
Do góry