reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny, może zdradzicie mi czy bierzecie jakieś suple? i czy wasi M coś biora? i czy któraś również walczy z jakością nasienia? tak poza tym naszła mnie taka myśl czy coś szczególnego robicie po stosunku? ze mnie to wszystko wylatuje...
gdyby grawitacja miała tu coś do gadania, to nie miałybyśmy pochwy od dołu ;) nie ma naukowych badań potwierdzających, że np. leżenie nogami w górze coś daje. Jeśli nie ma śluzu płodnego, to plemniki i tak nie trafią do jajeczka.
 
Ojaa :( pewnie ze przykro. Wiem co czujesz. Z kazdym nieudanym cyklem jest to samo uczucie..
Ściskam mocno 😘
bo to jest tak, że przed owu jestem pełna nadziei, potem coś się chrzani i nie mam jej żadnej, a im bliżej @ to myślę, że może jednak... I w zasadzie jaki nie zobaczę krwi to będę się ludzić do końca, że może zaczynam czuć brzuch, bo coś się dzieje. Czemu to takie trudne :(
 
Ale mnie rozbawiłaś, nie widziałam, żeby ktoś rozgryzał tabletki 😂😂😂 zawsze widziałam jak dzieli się je nożem lub takim specjalnym urządzeniem do dzielenia tabletek 😛 wyobraziłam sobie tą ekwilibrystykę żeby ugryźć polowe euthyroxu i nie ugryźć się w palec😂😂
Probowalam nożem ale jest tak malutka ze sie kruszy w drobny mak🙄😬 a jak gryzę to juz lepiej 🤣🤣 opanowalam do perfekcji nie gryzienie sie w palce 😅
A o urządzeniu do dzielenia tabletke pierwsze slysze , musze wygoglowac 😃
bo to jest tak, że przed owu jestem pełna nadziei, potem coś się chrzani i nie mam jej żadnej, a im bliżej @ to myślę, że może jednak... I w zasadzie jaki nie zobaczę krwi to będę się ludzić do końca, że może zaczynam czuć brzuch, bo coś się dzieje. Czemu to takie trudne :(
Co nieee?! niby czlowiek wiedzial a jednak sie łudził 🙄
Ja w tym cyklu robilam test wiec na nic nie liczylam, wiedzialam ze jak test 14dpo i po inseminacji negatywny to pozostało mi czekac na @, no i ten polip nieszczęsny wiec tym bardziej niczego nie oczekiwałam. Do tego Ginka w szpitalu dala mi do zrozumienia ze i tak z tej maki chleba nie bedzie 😏
 
Probowalam nożem ale jest tak malutka ze sie kruszy w drobny mak[emoji849][emoji51] a jak gryzę to juz lepiej [emoji1787][emoji1787] opanowalam do perfekcji nie gryzienie sie w palce [emoji28]
A o urządzeniu do dzielenia tabletke pierwsze slysze , musze wygoglowac [emoji2]

Co nieee?! niby czlowiek wiedzial a jednak sie łudził [emoji849]
Ja w tym cyklu robilam test wiec na nic nie liczylam, wiedzialam ze jak test 14dpo i po inseminacji negatywny to pozostało mi czekac na @, no i ten polip nieszczęsny wiec tym bardziej niczego nie oczekiwałam. Do tego Ginka w szpitalu dala mi do zrozumienia ze i tak z tej maki chleba nie bedzie [emoji57]

To się nazywa przecinacz/gilotyna do tabletek. Do kupienia w każdej aptece za pare złotych [emoji16] polecam. Brałam metocard i tez musiałam dzielić na mniejsze.
 
Ostatnio mam częste bóle z lewej strony (obstawiam jajnik), dziś to już tak boli jak na @, a termin na poniedziałek. Mam nadzieję, że żadna torbiel się tam nie zrobiła.
 
A ja euthyrox po prostu przełamuje w ręku na pół [emoji848]
Probowalam nożem ale jest tak malutka ze sie kruszy w drobny mak[emoji849][emoji51] a jak gryzę to juz lepiej [emoji1787][emoji1787] opanowalam do perfekcji nie gryzienie sie w palce [emoji28]
A o urządzeniu do dzielenia tabletke pierwsze slysze , musze wygoglowac [emoji2]

Co nieee?! niby czlowiek wiedzial a jednak sie łudził [emoji849]
Ja w tym cyklu robilam test wiec na nic nie liczylam, wiedzialam ze jak test 14dpo i po inseminacji negatywny to pozostało mi czekac na @, no i ten polip nieszczęsny wiec tym bardziej niczego nie oczekiwałam. Do tego Ginka w szpitalu dala mi do zrozumienia ze i tak z tej maki chleba nie bedzie [emoji57]
 
Ojaa :( pewnie ze przykro. Wiem co czujesz. Z kazdym nieudanym cyklem jest to samo uczucie..
Ściskam mocno 😘
Ja podobnie 😕 dziś 16 dpo potwierdzonej na monitoringu. Test negatywny. Brzuch boli już na okres. Zawsze jakoś mam nadzieje na kolejny cykl. A teraz czuje taka złość poprostu 😠. Ale dzisiaj się pozloszcze , a od jutra dalej będę wierzyć . Oby….
 
To się nazywa przecinacz/gilotyna do tabletek. Do kupienia w każdej aptece za pare złotych [emoji16] polecam. Brałam metocard i tez musiałam dzielić na mniejsze.

A ja euthyrox po prostu przełamuje w ręku na pół [emoji848]
dziewczyny Dzieki! Czlowiek cale zycie sie uczy 😅
Wlasnie probowalam przełamać w reku na pol i sie udalo 😅😂
Ta gilotynę tez kupie, przyda sie na pewno 😉
 
reklama
Ja podobnie 😕 dziś 16 dpo potwierdzonej na monitoringu. Test negatywny. Brzuch boli już na okres. Zawsze jakoś mam nadzieje na kolejny cykl. A teraz czuje taka złość poprostu 😠. Ale dzisiaj się pozloszcze , a od jutra dalej będę wierzyć . Oby….
Trzeba wierzyc! Jeszcze bedzie pieknie 🤞🏼

Dziewczyny skoro o tabletkach mowa to polećcie pojemniczki na przechowywanie i rozdzielanie tabletek ;) czasami tyle ich biore Ze zdarza mi nie zapomnieć czy brala dana tabletke czy nie 😬
 
Do góry