reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej,ostatnio pytałam was o to czy moje testy są pozytywne a dzisiaj przychodzę z inna sprawa. Ostatnia miesiączka 13czerwca testy robione w dniu spodziewanej(11.07) pozytywne 15.07 poszłam na betaHCG które wyniosło 40.8
Czy jest szansa ze ciąża się utrzymała skoro beta jest tak niska ? Wyniki zgubiły się w laboratorium dlatego dopiero dzisiaj je dostałam.
 
Hej,ostatnio pytałam was o to czy moje testy są pozytywne a dzisiaj przychodzę z inna sprawa. Ostatnia miesiączka 13czerwca testy robione w dniu spodziewanej(11.07) pozytywne 15.07 poszłam na betaHCG które wyniosło 40.8
Czy jest szansa ze ciąża się utrzymała skoro beta jest tak niska ? Wyniki zgubiły się w laboratorium dlatego dopiero dzisiaj je dostałam.
Od 15 lipca minęły już dwa tygodnie więc pewnie zaraz pójdziesz do lekarza i wszystko będzie wiadomo. Wynik pojedynczej bety nic nie mówi, mówi dopiero przyrost, jakbyś miała dwa wyniki bety w odstępie dwóch dni. Nie ma nic niepokojącego w becie 40, bo to mogła być bardzo młoda ciąża a poziom tego hormonu stopniowo rośnie.
 
Witam,

14-15dc owulacja potwierdzona testami, cykl 29 dni regularny. Dzisiaj mam 31dc gdybym "nie grzebała" to bym nawet nie zauważyła brązowej wydzieliny. 29dc robiłam dwa testy negatywne. Możliwe że jest to plamienie implantacyjne? Czy bardziej początek okresu i się nakręcam 🙄? Boli mnie podbrzusze ale bardziej lewy jajnik, piersi wrażliwe ale nic więcej 🤷‍♀️
 
Hej,ostatnio pytałam was o to czy moje testy są pozytywne a dzisiaj przychodzę z inna sprawa. Ostatnia miesiączka 13czerwca testy robione w dniu spodziewanej(11.07) pozytywne 15.07 poszłam na betaHCG które wyniosło 40.8
Czy jest szansa ze ciąża się utrzymała skoro beta jest tak niska ? Wyniki zgubiły się w laboratorium dlatego dopiero dzisiaj je dostałam.

A zamiast zgadywać nie lepiej iść zrobić betę ponownie? Okres dostałaś ze się martwisz?
 
Witam,

14-15dc owulacja potwierdzona testami, cykl 29 dni regularny. Dzisiaj mam 31dc gdybym "nie grzebała" to bym nawet nie zauważyła brązowej wydzieliny. 29dc robiłam dwa testy negatywne. Możliwe że jest to plamienie implantacyjne? Czy bardziej początek okresu i się nakręcam [emoji849]? Boli mnie podbrzusze ale bardziej lewy jajnik, piersi wrażliwe ale nic więcej [emoji2368]

Raczej idzie okres.
 
Przez 2 dni lekko krwawiłam, potem trochę brązowego gęstego śluzu, potem trochę żółtego a teraz cała masa białego wodnistego śluzu dlatego się martwię. Ginekologa mam 4 sierpnia wiec chciałam się wstrzymać z betaHCG
 
Dziewczyny czy któraś z Was jest z Warszawy i mogłaby mi polecić jakiegoś dobrego hematologa, który zna się na tych wszystkich mutacjach? 😫
A napisz jeszcze raz jakie Ci te mutacje wyszły?
Hej,ostatnio pytałam was o to czy moje testy są pozytywne a dzisiaj przychodzę z inna sprawa. Ostatnia miesiączka 13czerwca testy robione w dniu spodziewanej(11.07) pozytywne 15.07 poszłam na betaHCG które wyniosło 40.8
Czy jest szansa ze ciąża się utrzymała skoro beta jest tak niska ? Wyniki zgubiły się w laboratorium dlatego dopiero dzisiaj je dostałam.
Minęły 2 tygodnie, myśle, że śmiało możesz iść już do lekarza na usg.
 
reklama
Mi jeszcze chodzi po głowie żeby zrobić wymaz na mycoplasme, ureaplasme i chlamydie bo miałam w grudniu w tamtym roku tylko na chlamydie. Ale u mojej gin wizyta plus te wymazy to 400zl i nie wiem czy nie poczekać do tej drożności w Październiku bo przed drożnością i tak i tak będę musiała zrobić ale z drugiej strony gdyby coś wyszło to bym była dwa miesiące do przodu.
 
Do góry