reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Nienawidzę tych testów z całego serca, ale uważam, że pik mógł być 11 dc.
Natomiast raczej lekarz widziałby to na usg.
Ja w tym cyklu też miałam prawie prawie pik i za 2 godziny już biało, a prawdziwy pik był 10 dni później [emoji23]
Przy moich dłuższych cyklach to możliwe tez ze jeszcze za 10 dni będzie 😂 pierdziele, jak po niedroznej to po niedroznej, zrobiłam właśnie ostatni owu test, negatywny, nie dojdę do ładu w tym miesiącu z tym, ale i tak nie możemy się starać. Idę jutro ost raz do gin w tym cyklu no i mam nadzieje ze czekam na miesiączkę a nie ze się przypląta torbiel.
Dużo dziewczyn nie znosi tych testów a mi się tak fajnie sprawdzały do tej pory. Ciekawe czego to kwestia.
 
reklama
Dziewczyny a długo się czeka na drożność, w sensie na termin? Bo tak myślę sobie jeszcze wrzucić na luz sierpień wrzesień bo niedługo mamy przeprowadzkę i ewentualnie na październik się umówić na drożność chociaż boję się tego jak cholera.
Prywatnie czy na NFZ? Mysle ze to Zalezy od szpitala w ktorym sie robi. Ja dzownila
W 1dc (zalecenie lekarza) i na 9dc mialam juz termin , badanie robilam na NFZ w Szczecinie. to badanie robi sie zaraz po @.
 
Zgłupiałam. Staramy się dość długo o dziecko, dziś mam 28dc, miesiączka powinna przyjść jutro. Dziś zrobiłam dwa testy w odstępnie godziny, nie rano. Pierwszy wyszedl według mnie pozytywny, a drugi negatywny. Co to może oznaczać?Zobacz załącznik 1299119
Wydaje mi się że tam jest szara kreska, powtórz jutro rano i zobaczysz [emoji846]
 
Zgłupiałam. Staramy się dość długo o dziecko, dziś mam 28dc, miesiączka powinna przyjść jutro. Dziś zrobiłam dwa testy w odstępnie godziny, nie rano. Pierwszy wyszedl według mnie pozytywny, a drugi negatywny. Co to może oznaczać?Zobacz załącznik 1299119
Mi ten test z niebieska końcówka wyszedł negatywny z porannego moczu przy becie ponad 70, na innym teście 2 grube kreski wiec polecałabym powtórzyć ;)
 
reklama
moze tutaj będzie widać bardziej jej kolor, na pewno na żywo jest bladoróżowa + zdjęcie z kolejnym testem. Musze spokojnie poczekać do jutra, zrobię badanie z krwii i wszystko będzie wiadomo. Dziekuje wszystkim za odpowiedzi.
20210728_162409.jpg
 
Do góry