reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Zrobiłam sobie test lh i taki wynik powtórzę jeszcze wieczorem ale chyba owu nie będzie jeszcze...
Testy owulacyjne najlepiej robić po południu, a nawet mówią, że w godzinach wieczornych, bo wtedy jest największe stężenie LH i oczywiście 1-2 h nie pić przed testem.
 
reklama
Testy owulacyjne najlepiej robić po południu, a nawet mówią, że w godzinach wieczornych, bo wtedy jest największe stężenie LH i oczywiście 1-2 h nie pić przed testem.
Ok tak zrobię dzisiaj 😀 teraz tak wygląda test być może owulka się zbliża i wieczór będzie kreska 🤞
 

Załączniki

  • IMG_20210728_095931.jpg
    IMG_20210728_095931.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 81
Zrobiłam sobie test lh i taki wynik powtórzę jeszcze wieczorem ale chyba owu nie będzie jeszcze...
Ten test jest zalany
Ok tak zrobię dzisiaj 😀 teraz tak wygląda test być może owulka się zbliża i wieczór będzie kreska 🤞
A tutaj może ciemnieć, ale jeszcze trochę brakuje. Pamiętaj by jak najdłużej nie pić, będzie wtedy bardziej wiarygodny :) Peak może przypaść na noc. Poza tym z DL ładnie wychodzi pozytyw, tak ewidentnie :) Dawaj znać i mnieeeej stresu bo się wykończysz! :)
 
Ten test jest zalany

A tutaj może ciemnieć, ale jeszcze trochę brakuje. Pamiętaj by jak najdłużej nie pić, będzie wtedy bardziej wiarygodny :) Peak może przypaść na noc. Poza tym z DL ładnie wychodzi pozytyw, tak ewidentnie :) Dawaj znać i mnieeeej stresu bo się wykończysz! :)
Dam znać wieczór nie będę nic pić od 17 i po 19 zrobię zobaczymy przypuszczam że na wieczór będzie skok 🤔🙂
 
A nie dal Ci nic na pęknięcie pęcherzyków przy stymulacji? Co to testów, to smialo mozesz robic, jesli ginek powiedzial ze owulacja dzis lub jutro to mozesz od razu wylapac pik :)
Kiedy masz nastepna wizyte?

O jezusie nazarenski 😳😳 moze to byla reakcja na stres i mniejmy nadzieje, ze to jednorazowy wyskok🤞🏼Nie powinno byc Ci glupio, bo niby dlaczego? Mysle ze te panie w lab nie takie rzeczy widza, Takze dla nich to „chleb powszedni” . Jak sie teraz czujesz?
ja jak mam isc na krew to na sama mysl robi mi sie slabo i niedobrze 😬
niby się nie denerwowałam,bo nigdy też nie robiło mi się słabo, a chodzę na badanie co rok. Krew pobierała mi bardzo młoda dziewczyna i chyba trochę za bardzo mieszała mi w żyle już po wkłuciu. Ale tak jak ktoś pisze - jakby mi nagle ktoś odciął prąd. Jak sie wybudzalam to jeszcze czułam te drgawki i miałam jakieś flashbacki. Wystraszyłam się niesamowicie, facet mój po mnie przyszedł, bo miałam dość blisko.

Zjadłam słodkie śniadanie i poszłam spać, obudziłam się dopiero teraz. Ręką przy której zemdlałam mnie nie boli, ale druga boli jak cholera, aż boje się zajrzeć pod opatrunek. Dobrze, że udało się ostatecznie coś pobrać, bo drugi raz bym tam nie wróciła.

Btw. w Alabie dzisiaj była akcja, że można było sobie za darmo oznaczyć jeszcze wirusa wątroby. Wzięłam, bo i tak za jednym kłuciem było.
 
reklama
Ten test jest zalany

A tutaj może ciemnieć, ale jeszcze trochę brakuje. Pamiętaj by jak najdłużej nie pić, będzie wtedy bardziej wiarygodny :) Peak może przypaść na noc. Poza tym z DL ładnie wychodzi pozytyw, tak ewidentnie :) Dawaj znać i mnieeeej stresu bo się wykończysz! :)
mi jaka testowa na DL wyszła mocniejsza nawet od kontrolnej, a peak temperatury był dopiero po 4 dniach 🤷🏼‍♀️
 
Do góry