reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Jasne zgadzam się, że nie każdy cykl musi być tak sam ale myślałam, że to tylko raz i tyle a teraz drugi raz i w tamtym miesiącu to nie dość, że te plamienia przepowiadające to jeszcze długi ten okres miałam, jakoś 8 dni chyba to zwariować można 😉😉
Mi tez sie zdarza plamić 2dni przed miesiaczka ale za to jakis dlugich nie mam max 5 dni :)
 
reklama
Nienawidzę tych testów z całego serca, ale uważam, że pik mógł być 11 dc.
Natomiast raczej lekarz widziałby to na usg.
Ja w tym cyklu też miałam prawie prawie pik i za 2 godziny już biało, a prawdziwy pik był 10 dni później [emoji23]
Dziewczyny, mam do Was pytanie - tak z ciekawości, czy zdarzyło Wam się kiedyś, że lekarz NIE zauważył na usg owulacji?

Mam tak dziwny ten cykl po poronieniu - to na pewno normalne, ale tak sobie luźno przekminiam.
8 dc - usg, lekarka mówi że pęcherzyk dominujący w lewym jajniku na ten moment
10 dc - pobolewal mnie ten lewy jajnik wiec zrobiłam test owulacyjny - prawie pozytywny, ale później nie robiłam kolejnego dnia, bo miałam mieć monitoring u lekarza, więc olałam, 12 dc z ciekawości zrobiłam i był mniej więcej taki sam jak 10dc.
13 dc - lekarz mówi, że w lewym pęcherzyk 11mm, ale dominujący to w prawym bo 18 mm - chociaż nie wykluczał, że to mała torbiel
14 dc, 15 dc - testy owulacyjne totalnie negatywne, zjaśniały zupełnie.

Zastanawiam się czy to możliwe że ta owulacja była z lewego jajnika, a lekarz tego by nie zauważył? Idę jutro do bardziej ogarniętej lekarki zobaczyć co tam się dzieje, bo dziwaczne to.

edit: załączam zdjęcie żeby było czytelniej [emoji23] jeśli ktoś przez to w ogóle przebrnie. nie sądzę żebym przegapiła peak (chyba że tego 11 dnia) bo zwykle peak u mnie trwa dwa dni, nigdy jakoś krótko...
 
Zgłupiałam. Staramy się dość długo o dziecko, dziś mam 28dc, miesiączka powinna przyjść jutro. Dziś zrobiłam dwa testy w odstępnie godziny, nie rano. Pierwszy wyszedl według mnie pozytywny, a drugi negatywny. Co to może oznaczać?
20210728_151833.jpg
 
Dziewczyny a długo się czeka na drożność, w sensie na termin? Bo tak myślę sobie jeszcze wrzucić na luz sierpień wrzesień bo niedługo mamy przeprowadzkę i ewentualnie na październik się umówić na drożność chociaż boję się tego jak cholera.
 
reklama
Zgłupiałam. Staramy się dość długo o dziecko, dziś mam 28dc, miesiączka powinna przyjść jutro. Dziś zrobiłam dwa testy w odstępnie godziny, nie rano. Pierwszy wyszedl według mnie pozytywny, a drugi negatywny. Co to może oznaczać?Zobacz załącznik 1299119
moim zdaniem ten pierwszy ma szarą kreskę fabryczna :/ ale powtórz z rana. Trzymam kciuki.
 
Do góry