reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

W czasie dni płodnych staracie się codziennie? Czy np co 2 dzień? Ja już chora jestem na to wszystko ryczę jak pojeb*** bo mam już dość tego, tak bardzo bym chciała dziecka a tu za każdym razem nie wychodzi. Nawet próbowałam nogi w górze trzymać, chyba jakaś psychiczna już jestem...
W tym cyklu byłam na zastrzyku wiec wiedziałam kiedy będzie owulacja, zastrzyk podawałam w niedzielę, seks w sobotę, niedzielę i poniedziałek :) ale normalnie przytulamy się kiedy mamy ochotę, z reguły co 2,3 dni (ostatnio jakoś lepiej w tych sprawach 😏) a czasem nawet raz w tygodniu bo sił brak🙃 jedynie w czasie owulki przez te kilka dni staramy się pilnować regularnych stosunków, zeby cały ten wysiłek i leczenie nie szło na marne ;) resztę czasu idziemy na żywioł, nie wyobrażam sobie bzykać się zgodnie z kalendarzem mimo braku chęci 🙈😛
 
reklama
Cześć wszystkim staraczkom 😊 z mężem staramy się o dziecko 3 miesiąc. Cykle mam co 27-28 dni regularne. W tym cyklu miesięcznym, zaraz po owulacji boli mnie podbrzusze i co jakiś czas w piersi czuje takie pieczenie( nie wiem dokładnie jak to opisać. Okres powinnam dostać za 12 dni i na bóle podbrzusza jest wydaje mi się za wcześnie. Wiecie może co to może być? Dziękuję za odpowiedź
Na tą chwilę niestety o niczym to nie świadczy. Mnie tez swędzą piersi a dokładnie lewy sutek, zaczęła mi z niego nawet schodzić skóra, nawet mówię do swojego starego, ze rosnie! Na pewno to objaw!🤣🤣 a on mi na to, ze to prędzej od tego, ze ostatnio w nocy go wyszarpał 🤣🤣

a tak na poważnie to jak coś Cię niepokoi to pójdź do lekarza, może zerknie na usg co tam się dzieje i da Ci odpowiedz:) do lekarza zawsze warto iść ;)
 
Na tą chwilę niestety o niczym to nie świadczy. Mnie tez swędzą piersi a dokładnie lewy sutek, zaczęła mi z niego nawet schodzić skóra, nawet mówię do swojego starego, ze rosnie! Na pewno to objaw!🤣🤣 a on mi na to, ze to prędzej od tego, ze ostatnio w nocy go wyszarpał 🤣🤣

a tak na poważnie to jak coś Cię niepokoi to pójdź do lekarza, może zerknie na usg co tam się dzieje i da Ci odpowiedz:) do lekarza zawsze warto iść ;)
U lekarza byłam miesiąc temu i żadnych zmian nie było więc się nie niepokoje . Tylko zastanawiam się, czy jeśli już boli podbrzusze to czy jest jeszcze szansa na ciąże, czy już raczej stracony cykl 😔
 
Dziewczyny ja Wam zazdroszczę takiego entuzjazmu co do seksu co 2-3 dni, czy codziennie 😅 Serio 😂
Ja już chyba za długo ze swoim starym jestem i już nie tej zapał co na początku 😂
u nas minelo 8 lat i zapał nie maleje 🤣

U lekarza byłam miesiąc temu i żadnych zmian nie było więc się nie niepokoje . Tylko zastanawiam się, czy jeśli już boli podbrzusze to czy jest jeszcze szansa na ciąże, czy już raczej stracony cykl 😔
Dopoki nie ma @ nic nie jest stracone! Glowa do gory 🤞🏼😉
 
Dziewczyny ja Wam zazdroszczę takiego entuzjazmu co do seksu co 2-3 dni, czy codziennie 😅 Serio 😂
Ja już chyba za długo ze swoim starym jestem i już nie tej zapał co na początku 😂
Jak mus to mus, szkoda tracić ten cały wysiłek :) Nic na siłę oczywiście, ale próby są, jak się udaje to się udaje, ale poprzednie cykle tak co 2-3dni i nic z tego, więc już w akcie desperacji znów codziennie przez kilka dni :p Jak się ostatnio udało jak było codziennie, to moooże i teraz zaskoczy :) Ale po ostatnim maratonie ja póki co mam dość haha, teraz czekamy na pozytywne newsy, może do tego czasu jeszcze dojdę do siebie :D (ps. ja mam ogólnie bardzo małe potrzeby ku nie uciesze małża)
 
Dziewczyny ja Wam zazdroszczę takiego entuzjazmu co do seksu co 2-3 dni, czy codziennie 😅 Serio 😂
Ja już chyba za długo ze swoim starym jestem i już nie tej zapał co na początku 😂
u nas też tak było , a zrobiło się nawet gorzej 😥 jak wiedzieliśmy że idzie owu to tylko wtedy się staraliśmy na 100 % no i co jakiś czas jak faktycznie mieliśmy ochotę . W końcu przyszedł taki czas że usiedliśmy i porozmawialiśmy szczerze co nie było łatwe bo trochę kłótni przy tym było, ale doszliśmy do porozumienia i wiesz co nam pomogło... Zabawki erotyczne , dzięki nim oboje chcemy się kochać tak często jak na początku i bez opamiętania. Niby głupie rozwiązanie ale przez to wróciła między nami namiętność 🙃🙂
 
U lekarza byłam miesiąc temu i żadnych zmian nie było więc się nie niepokoje . Tylko zastanawiam się, czy jeśli już boli podbrzusze to czy jest jeszcze szansa na ciąże, czy już raczej stracony cykl [emoji17]

To zupełnie nic nie znaczy. Zupełnie nic. Tym bardziej, ze jesteś dopiero co po owu. Może płyn z pęcherzyka podrażnia Ci okolice. Nie zamartwiaj się takimi sprawami 12 dni przed okresem, bo nie ma czym [emoji85] jak Ty dotrwasz do terminu miesiączki [emoji16]
 
reklama
To zupełnie nic nie znaczy. Zupełnie nic. Tym bardziej, ze jesteś dopiero co po owu. Może płyn z pęcherzyka podrażnia Ci okolice. Nie zamartwiaj się takimi sprawami 12 dni przed okresem, bo nie ma czym [emoji85] jak Ty dotrwasz do terminu miesiączki [emoji16]
U mnie ciężko z cierpliwością 😁 mam nadzieję, że z czasem się jej nauczę
 
Do góry