reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Kurde dziewczyny jestem w drodze do gin jak pęcherzyki same nie pękły i cykl znowu staracony to się chyba załamie... Jeszcze na 11 do pracy a w nocy spać nie mogłam co chwilę się budziłam 😕
 
Witam się z Wami w 1dc. Przyszla @ dzis rano, co dziwne bez zadnego bolu brzucha. W toalecie zobaczylam tak olbrzymi skrzep na podpasce ze az sie przeraziłam 😳 pierwszy raz cos takiego widzialam😳😧 Mam cicha nadzieje, ze to to cholerstwo, ktore mialam na endo i ze samo sie oczyściło 😬🤞🏼

Milego dnia Dziewczyny🌷😘
 
Jestem już po monitoringu i jestem trochę w szoku bo pęcherzyki aktualnie 21 i 22mm endometrium 8mm przy czym w sobotę miałam 19 i 20 mm i endo 6mm jak to możliwe że w ciągu 4 dni tak mało uroslo?? Myślicie ze w ogóle coś z tego może być? Jestem trochę załamana bo się staramy dzień w dzień a tu jeszcze do piątku...
 
Witam się z Wami w 1dc. Przyszla @ dzis rano, co dziwne bez zadnego bolu brzucha. W toalecie zobaczylam tak olbrzymi skrzep na podpasce ze az sie przeraziłam [emoji15] pierwszy raz cos takiego widzialam[emoji15][emoji47] Mam cicha nadzieje, ze to to cholerstwo, ktore mialam na endo i ze samo sie oczyściło [emoji51][emoji1694]

Milego dnia Dziewczyny[emoji255][emoji8]
Oby to było to i problem sam się rozwiązał [emoji1696] Przesyłam siły na następny cykl, mnie jutro czeka to samo, bo już od kilku dni czuję ból brzucha. Ściskam [emoji8]
 
Jestem już po monitoringu i jestem trochę w szoku bo pęcherzyki aktualnie 21 i 22mm endometrium 8mm przy czym w sobotę miałam 19 i 20 mm i endo 6mm jak to możliwe że w ciągu 4 dni tak mało uroslo?? Myślicie ze w ogóle coś z tego może być? Jestem trochę załamana bo się staramy dzień w dzień a tu jeszcze do piątku...
Ja nie mam doświadczenia w monitoringu więc niestety nie pomogę, ale co powiedział gin na takie tempo wzrostu?
 
reklama
Ja nie mam doświadczenia w monitoringu więc niestety nie pomogę, ale co powiedział gin na takie tempo wzrostu?
No właśnie nic mówię że chyba coś wolno rosną te pęcherzyki a on do mnie czasami tak bywa... Mówi że są bardzo pofalowane i wygląda na to że owu powinna być dzisiaj lub jutro, właśnie kupiłam testy owulacyjne i będę robić dzisiaj i jutro i zobaczyny, nie wiem czy to clo tak mogło wpłynąć ze te pęcherzyki się tak jakby zatrzymaly... Kolejny monitoring w sobotę ale jest podłamana
 
Do góry