reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Pytam i jestem zdziwiona bo mój narzeczony miał teleporade z urologiem i mu powiedział że wcześniej niż po 10 miesiącach starań nie da mu skierowania na badanie nasienia dlatego pytam jak to było u was 🤔🧐 nie byłam w stanie was tu wszystkich oznaczyć 🙃🙂
 
reklama
Dziewczyny, a czy wasi lekarze proponowali od razu progesteron, czy braliście może coś na wspomaganie jego wydzielania? Np. niepokalanek mnisi?
Jeśli prog jest w porządku to nie ma potrzeby go wspomagać z reguły. No chyba, ze są inne wskazania.

Pytam i jestem zdziwiona bo mój narzeczony miał teleporade z urologiem i mu powiedział że wcześniej niż po 10 miesiącach starań nie da mu skierowania na badanie nasienia dlatego pytam jak to było u was [emoji848][emoji3166] nie byłam w stanie was tu wszystkich oznaczyć [emoji854][emoji846]
Większość lekarzy nie chce robić żadnej diagnostyki zanim nie minie rok starań. Większość osób robi sobie te badania prywatnie.
 
Dobrze pamiętam, że miałaś polip na endometrium? Może to od tego? Torbiele i polipy mogą powodować plamienie/krwawienie międzyokresowe.

No chyba, że to plamienie ciążowe 🤔 😍😀
Tak, cos tak mam, polip/guz/torbiel 😬
Ginka nie potrafił Dokladnie okreslic co to jest. Wiec tak mysle ze to od tego
 
Ja tez biorę tego proga od 15 do 28dc i zalecenia jak Twoje: robię test, jak negatyw to odstawiam i czekam na @, jak pozytyw to biorę dalej i szybko wizyta.
I zastanawialam się właśnie czy ten test w 28dc jest taki pewny na 100%? ;)
Zależy jakie masz dlugie cykle i czy owu potwierdzona. U mnie jest pewny negatyw na 100% wiec pozostaje mi czekac na @. Zaczyna mnie bolec brzuch wiec lada chwila sie pojawi :)
 
Pytam i jestem zdziwiona bo mój narzeczony miał teleporade z urologiem i mu powiedział że wcześniej niż po 10 miesiącach starań nie da mu skierowania na badanie nasienia dlatego pytam jak to było u was 🤔🧐 nie byłam w stanie was tu wszystkich oznaczyć 🙃🙂
My robiliśmy prywatnie, w sumie tak jak wszystkie badania.
 
Pytam i jestem zdziwiona bo mój narzeczony miał teleporade z urologiem i mu powiedział że wcześniej niż po 10 miesiącach starań nie da mu skierowania na badanie nasienia dlatego pytam jak to było u was 🤔🧐 nie byłam w stanie was tu wszystkich oznaczyć 🙃🙂
Moj był prywatnie, cała diagnostykę prowadzimy prywatnie bo na NFZ u nas nie ma co liczyć.

Zależy jakie masz dlugie cykle i czy owu potwierdzona. U mnie jest pewny negatyw na 100% wiec pozostaje mi czekac na @. Zaczyna mnie bolec brzuch wiec lada chwila sie pojawi :)
A to nie jest tak, ze dupek i progesteron niejako sztucznie wywołują nowy cykl? Ja mam cykle +/- 31 dni, tak jak pisałam proga kazała odstawić w 28dc i powiedziała, ze do 5 dni powinno sie rozpocząć krwawienie, zrozumiałam to w ten sposób, ze to jest spowodowane odstawieniem progesteronu - czy to nie ma wpływu a cykl rozpoczyna sie naturalnie?
U mnie owu potwierdzona, testuję w niedzielę na paskowym, w poniedziałek pójdę na bhcg żeby mieć pewność i szczerze mówiąc już siedzę jak na szpilkach 🙈🙈🙈
 
Pytam i jestem zdziwiona bo mój narzeczony miał teleporade z urologiem i mu powiedział że wcześniej niż po 10 miesiącach starań nie da mu skierowania na badanie nasienia dlatego pytam jak to było u was 🤔🧐 nie byłam w stanie was tu wszystkich oznaczyć 🙃🙂
Mój mąż robił 3 razy badanie i za każdym razem prywatnie.
 
Cześć! Jestem tu nowa. Jestem pierwszy cykl z clo. Dzis 11 dzień cyklu, byłam na monitoringu : pęcherzyk dominujący w lewym jajniku 14 mm. Endo 6 mm . Co myślicie?
 
reklama
Do góry