reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Wlansie zdziwiło mnie to bo ginek mi mowil ze @ przyjdzie dopiero kilka dni po odstawieniu🤔
Okazuje sie dzis ze to bylo jakies jednorazowe plamienie Bo do teraz cisza 🙄 niech juz przydzie co ma przyjsc, chce zaczac nowy cykl i dowiedziec sie co z tym polipem/guzem na moim endo😬
A nie myślałaś, żeby powtórzyć test?
 
Dziewczyny, a czy wasi lekarze proponowali od razu progesteron, czy braliście może coś na wspomaganie jego wydzielania? Np. niepokalanek mnisi?
 
Dziewczyny ja również życzę Wam milego dnia! Ja nie mogę sobie poradzić z takim ogólnym wkurzeniem zawsze przed okresem. Aż mi się wszystko gotuję w środku. Pozdrawiam!
 
Nie 😬 poczekam jeszcze 2 dni do planowego dnia @ , jak nie przyjdzie to powtorze. Ale przyjdzie na pewno 😅
Ja tez biorę tego proga od 15 do 28dc i zalecenia jak Twoje: robię test, jak negatyw to odstawiam i czekam na @, jak pozytyw to biorę dalej i szybko wizyta.
I zastanawialam się właśnie czy ten test w 28dc jest taki pewny na 100%? ;)
 
reklama
Dziewczyny u mnie taka sytuacja. Zauwazylam na wkładce sporo delikatnie brązowego śluzu 🙄 a dopiero dzis odstawiam proga. Czy @ moze przyjsc jak bierze sie progesteron?
Dobrze pamiętam, że miałaś polip na endometrium? Może to od tego? Torbiele i polipy mogą powodować plamienie/krwawienie międzyokresowe.

No chyba, że to plamienie ciążowe 🤔 😍😀
 
Do góry