reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć, martwię się. Jak wiecie w czw zrobiłam test i był cień cienia, w piątek kolejny i kreskę było już całkiem dobrze widac, dziś znowu za testowałam i kreska wciąż nie jest mocno zabarwiona tak jak ta obok. Jest wyraźną, gołym okiem widać, ale nie mooocno. Czy nie powinna kilka dni po spodziewanej miesiączce być już mega mocna? A moze te zwykle testy tak mają?
Ja taka kreskę miałam przy becie ponad 70 potem już nie sprawdzałam bo z góry założyłam ze test się tak wybarwia i tyle 🤷🏼‍♀️ Moim zdaniem nie ma co porównywać aż tak ciemniejące kreski bo żeby to było wiarygodne mocz tez powinien być o podobnych parametrach
 
reklama
Właśnie nie bardzo. Najbliżej był prywatny szpital w Lubinie. Choć tam i tak mam ok 1 h jazdy. Ponac tam robią HSG na super nowoczesnym sprzęcie i nie boli tak jak przy szpitalnym państwowym 🙂 HSG.

Czy ty mówisz o moim Lubinie? Czy świat naprawdę jest tako mały? 😁

Ja się wykrwawiam jak na razie i czekam na koniec, żeby wskoczyć na męża 😂😂😂
Dziewczyny kiedy zaczynacie testować owu? Zacząć sikać na testy gdy się śluz płodny pojawi? 🤔
 
Czy ty mówisz o moim Lubinie? Czy świat naprawdę jest tako mały? 😁

Ja się wykrwawiam jak na razie i czekam na koniec, żeby wskoczyć na męża 😂😂😂
Dziewczyny kiedy zaczynacie testować owu? Zacząć sikać na testy gdy się śluz płodny pojawi? 🤔
Myślę, że lepiej zacząć trochę wcześniej ponieważ nie zawsze śluz płodny od razu widać a wystarczy, że jest on w środku 😊
 
Sens w „chodzeniu na betę” jest taki, że domowymi testami nie sprawdzisz, czy beta przyrasta prawidłowo, a zbyt mały przyrost może oznaczać np. ciążę pozamaciczną, o której im szybciej kobieta się dowie, tym lepiej. A jeśli nie chcesz, to sprawdzaj na testach i wynik możesz interpretować już sama, bo z testów nikt niczego nie wywróży. Może być innej partii test, możesz mieć bardziej rozwodniony mocz, cokolwiek, co sprawi, że porównywanie między sobą testów jest niemiarodajne.
Jakoś nigdy nie widziałam sensu w tym chodzeniu na betę. Jesli jestem w ciąży to czy pójdę czy nie, nic tego nie zmieni. Ze sprawdzeniem przyrostu i oczekiwaniem na wyniki potrwa to z 4 dni. To podobnie sprawdzę to w testach. Jeśli po 4 dniach kreska będzie słabła to oznacza koniec.
 
Sens w „chodzeniu na betę” jest taki, że domowymi testami nie sprawdzisz, czy beta przyrasta prawidłowo, a zbyt mały przyrost może oznaczać np. ciążę pozamaciczną, o której im szybciej kobieta się dowie, tym lepiej. A jeśli nie chcesz, to sprawdzaj na testach i wynik możesz interpretować już sama, bo z testów nikt niczego nie wywróży. Może być innej partii test, możesz mieć bardziej rozwodniony mocz, cokolwiek, co sprawi, że porównywanie między sobą testów jest niemiarodajne.
Otoz to!
 
Właśnie nie bardzo. Najbliżej był prywatny szpital w Lubinie. Choć tam i tak mam ok 1 h jazdy. Ponac tam robią HSG na super nowoczesnym sprzęcie i nie boli tak jak przy szpitalnym państwowym 🙂 HSG.
U mnie osobiście bolu nie było w ogóle, był taki bardziej dyskomfort także nie stresuj się bólem, bo może się nie pojawić nawet 😉
 
reklama
Do góry