reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

@Kropka.88 Bardzo mi przykro, ale nie trać nadziei! 😘 Kiedy masz jakiś urlop?
Ja zabookowałam na wrzesień i bardzo mam ochotę polecieć, mam nadzieję, że przekornie może coś się wydarzy do tego czasu..👶 Bo rok odkładam lot samolotem jak widać zupełnie niepotrzebnie :/
Dzieki kochana😘 czekam na @ zeby umowic sie go lekarza, zobaczymy jakie bedzie dalsze leczenie. Urlop mam dopiero od 30sierpnia i to tylko tydzien z czego mamy 3 imprezy 😅🙈 wiec jakies wyjazdy raczej nie wchodza w gre 😁 ale moze to dobrze, bede miala zajeta glowe czym innym niz staraniami 😁🤞🏼
Jak widac nie ma co planowac i przekładać plany, trzeba korzystać tu i teraz 😁 wiec leć na wakacje i odpoczywaj! ☺️
 
reklama
Cześć, martwię się. Jak wiecie w czw zrobiłam test i był cień cienia, w piątek kolejny i kreskę było już całkiem dobrze widac, dziś znowu za testowałam i kreska wciąż nie jest mocno zabarwiona tak jak ta obok. Jest wyraźną, gołym okiem widać, ale nie mooocno. Czy nie powinna kilka dni po spodziewanej miesiączce być już mega mocna? A moze te zwykle testy tak mają?
 

Załączniki

  • IMG_20210726_085425.jpg
    IMG_20210726_085425.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 116
Ja jeszcze nauczyłam się jednego - żeby nigdy już nie szukać lekarza jak potrzebuje czegoś więcej niż „recepty” na znanym lekarzu, bo tam 200 opinii ich kosztuje 3 tys od jakiegoś czasu, ja np swoją Panią doktor znalazłam przez to i inne fora poczytałam, cudem się dostałam i jestem bardzo zadowolona [emoji28]

Ja akurat żadnego ze swoich lekarzy nie znalazłam na ZnanyLekarz [emoji23] chodziłam wcześniej w ramach opieki medycznej PZU, a teraz normalnie na NFZ i prawdopodobnie mam w miarę szczęście, bo jestem zadowolona.
 
Cześć, martwię się. Jak wiecie w czw zrobiłam test i był cień cienia, w piątek kolejny i kreskę było już całkiem dobrze widac, dziś znowu za testowałam i kreska wciąż nie jest mocno zabarwiona tak jak ta obok. Jest wyraźną, gołym okiem widać, ale nie mooocno. Czy nie powinna kilka dni po spodziewanej miesiączce być już mega mocna? A moze te zwykle testy tak mają?
Dlaczego nie pojdziesz na betę? Najważniejszy jest przyrost bety a nie kreska na tescie. Ona nie powie czy ciaza rozwija sie prawidłowo :)
 
Ja akurat żadnego ze swoich lekarzy nie znalazłam na ZnanyLekarz [emoji23] chodziłam wcześniej w ramach opieki medycznej PZU, a teraz normalnie na NFZ i prawdopodobnie mam w miarę szczęście, bo jestem zadowolona.
Ja raz miałam tą przyjemność 300 pozytywnych opinii - „po co pani do mnie przychodzi jak nie ma okresu to się trzeba cieszyć, a nie zawracać głowę” bez żadnych badań powiedział mi, że mam PCOS i jak zdecyduje się na dziecko to mam przyjść po receptę. Moje niewinne PCOS zakończyło się rok później masakrycznymi wynikami, szpitalem, badaniami i lekarzem co miesiąc/dwa, więc szczęście w nieszczęściu, bo chociaż teraz trafiłam na tego lekarza i za nic bym nie zmieniła [emoji4]
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny. Miłego dnia wam życzę 🌸 Zastanawiam się nad zrobieniem sama dla siebie bana na internet. Czytam, analizuje, daje sobie złudną nadzieję, że może ten cykl jednak przyniesie coś dobrego, albo się podłamuje jeszcze bardziej ...
Póki co obserwuje temperaturę, w środę idę na badania krwi. Zapisałam się na przyszły miesiąc do ginekologa.
 
Dlaczego nie pojdziesz na betę? Najważniejszy jest przyrost bety a nie kreska na tescie. Ona nie powie czy ciaza rozwija sie prawidłowo :)
Jakoś nigdy nie widziałam sensu w tym chodzeniu na betę. Jesli jestem w ciąży to czy pójdę czy nie, nic tego nie zmieni. Ze sprawdzeniem przyrostu i oczekiwaniem na wyniki potrwa to z 4 dni. To podobnie sprawdzę to w testach. Jeśli po 4 dniach kreska będzie słabła to oznacza koniec.
 
reklama
Dzieki kochana😘 czekam na @ zeby umowic sie go lekarza, zobaczymy jakie bedzie dalsze leczenie. Urlop mam dopiero od 30sierpnia i to tylko tydzien z czego mamy 3 imprezy 😅🙈 wiec jakies wyjazdy raczej nie wchodza w gre 😁 ale moze to dobrze, bede miala zajeta glowe czym innym niz staraniami 😁🤞🏼
Jak widac nie ma co planowac i przekładać plany, trzeba korzystać tu i teraz 😁 wiec leć na wakacje i odpoczywaj! ☺️
Dokładnie! Trzeba się zająć wszystkim innym! Trzymam kciuki za nas✊
W końcu się doczekamy! 🌺 🌺
 
Do góry