reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny,
Beta z krwi (nie naczczo chociaż to nie ma znaczenia chyba) w 27 dc, cykle mam 30/31 dniowe wyszła 0.8. Wedle widełek ciąża od 3. Więc rozumiem że to magicznie już nie urośnie raczej i chyba mogę wziąć leki?
Wiem, że lekarzami nie jesteście, ale możecie doradzić czy mam to jeszcze sprawdzić w razie gdyby @ nie wystąpiła, czy już olać i czekać na @?
Dzięki z góry :)
 
reklama
Dziewczyny,
Beta z krwi (nie naczczo chociaż to nie ma znaczenia chyba) w 27 dc, cykle mam 30/31 dniowe wyszła 0.8. Wedle widełek ciąża od 3. Więc rozumiem że to magicznie już nie urośnie raczej i chyba mogę wziąć leki?
Wiem, że lekarzami nie jesteście, ale możecie doradzić czy mam to jeszcze sprawdzić w razie gdyby @ nie wystąpiła, czy już olać i czekać na @?
Dzięki z góry :)
To zależy ile dni po owu jesteś. Najbezpieczniej i najpewniej jest sprawdzać 14dpo lub w dniu spodziewanej miesiączki.
 
To zależy ile dni po owu jesteś. Najbezpieczniej i najpewniej jest sprawdzać 14dpo lub w dniu spodziewanej miesiączki.
hmmmm, okej, No 14 dni nie minęło raczej, aczkolwiek ja pewności co do owulacji nie mam. Czyli mówisz, ze możliwe ze jeszcze nie wzrosło tak? Nie chodzi mi już tu o jakieś nadzieje, tylko muszę wziąć lek (pisałam wcześniej) i chciałam go wziąć już zeby być na następny cykl monter 😂
 
hmmmm, okej, No 14 dni nie minęło raczej, aczkolwiek ja pewności co do owulacji nie mam. Czyli mówisz, ze możliwe ze jeszcze nie wzrosło tak? Nie chodzi mi już tu o jakieś nadzieje, tylko muszę wziąć lek (pisałam wcześniej) i chciałam go wziąć już zeby być na następny cykl monter 😂
Dziewczyny rano pisały - beta jest pewna w 100% 14 dni po owulacji. Jeśli nie wiesz kiedy była owu, ale masz prawidłową fazę lutealną to jesteś dziś max 13 dpo.
 
Ja wczoraj miałam konkretne bóle brzucha i w dole pleców jak na @ Właśnie takie jak mam przed samiusieńkim wyciekiem i myślałam, że może w nocy mnie @ nawiedzi, ale do teraz czysto, a najlepsze jest to, że dzisiaj ani grama bolu brzucha, pleców, żadnych skurczy, jakby mi PMS przeszedł całkowicie 🤔😂 Czuję się jak nie przed @ 😝 Trochę mnie to denerwuje, bo chciałabym, żeby jak najszybciej przyszła (a jutro ma termin), coby już nowy cykl zacząć 😁
 
reklama
Do góry