reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ovarin jest w saszetkach?! 😱 OMG a ja się męczę z

Ovarin jest w saszetkach?! 😱 OMG a ja się męczę z tabletkami 🤦🏻‍♀️Gdzie można kupić? W necie mi nie wyszkuje saszetek tylko tabletki widzę
O Boszeee! Wybaczcie zamieszanie 🙈 lookam jednym okiem będąc w pracy i pokiełbasiłam nazwy. Ovarin faktycznie tylko w tabletkach 🙈
 
reklama
Ovarin jest w saszetkach?! 😱 OMG a ja się męczę z tabletkami 🤦🏻‍♀️Gdzie można kupić? W necie mi nie wyszkuje saszetek tylko tabletki widzę 🤔
Ale jeśli męczysz się z tabletkami to ja biorę Ovulomed max. Skład zbliżony (tzn składniki takie same ale troszke mniejsze stężenie wit d ale za to większe Inozytoli. Poczytaj sobie i może podpytaj gin czy takie proporcje będą ok i czy taka alternatywa jest ok. Mi akurat smak tego preparatu nie pasuje, ale wiem ze niektórzy nie mogą łykać tabletek wiec jest to jakieś rozwiązanie zawsze 😉
 
Ale jeśli męczysz się z tabletkami to ja biorę Ovulomed max. Skład zbliżony (tzn składniki takie same ale troszke mniejsze stężenie wit d ale za to większe Inozytoli. Poczytaj sobie i może podpytaj gin czy takie proporcje będą ok i czy taka alternatywa jest ok. Mi akurat smak tego preparatu nie pasuje, ale wiem ze niektórzy nie mogą łykać tabletek wiec jest to jakieś rozwiązanie zawsze 😉
O dziękuję, sprawdzę i spytam mojego lekarza!
 
Ale jeśli męczysz się z tabletkami to ja biorę Ovulomed max. Skład zbliżony (tzn składniki takie same ale troszke mniejsze stężenie wit d ale za to większe Inozytoli. Poczytaj sobie i może podpytaj gin czy takie proporcje będą ok i czy taka alternatywa jest ok. Mi akurat smak tego preparatu nie pasuje, ale wiem ze niektórzy nie mogą łykać tabletek wiec jest to jakieś rozwiązanie zawsze 😉
I raz jeszvze wybaczcie płonne nadzieje 😜
 
Hej dziewczyny kiedy u was wystąpiła owulacja po clo? W jakim dniu cyklu? Zastanawiam się czy jest takie prawdopodobieństwo że jak pójdę 10dc i się może okazać że już była? Zazywam clo od 3 do 7 DC teraz aktualnie jestem w 7dc.
 
Hej dziewczyny kiedy u was wystąpiła owulacja po clo? W jakim dniu cyklu? Zastanawiam się czy jest takie prawdopodobieństwo że jak pójdę 10dc i się może okazać że już była? Zazywam clo od 3 do 7 DC teraz aktualnie jestem w 7dc.
Ja mam pozne owulacje wiec nie podpowiem.
 
Hej dziewczyny kiedy u was wystąpiła owulacja po clo? W jakim dniu cyklu? Zastanawiam się czy jest takie prawdopodobieństwo że jak pójdę 10dc i się może okazać że już była? Zazywam clo od 3 do 7 DC teraz aktualnie jestem w 7dc.
U mnie przy dwóch tabletkach dziennie clostilbegytu branych od 3dc przez 5 dni, w 11dc miałam już dwa pęcherzyki 20mm i 16mm, dzień później zastrzyk z Ovitrelle i od 24h do 36h później wystąpiła owulacja. Pierwszego razu Ci niestety nie napisze, bo nie pamiętam dokładnie a jestem w pracy i nie mam jak sprawdzić.
 
reklama
Ja mam pozne owulacje wiec nie podpowiem.
U mnie przy dwóch tabletkach dziennie clostilbegytu branych od 3dc przez 5 dni, w 11dc miałam już dwa pęcherzyki 20mm i 16mm, dzień później zastrzyk z Ovitrelle i od 24h do 36h później wystąpiła owulacja. Pierwszego razu Ci niestety nie napisze, bo nie pamiętam dokładnie a jestem w pracy i nie mam jak sprawdzić.
Dzięki dziewczyny, bo jestem właśnie umówiona na sobotę i mam nadzieję że już nie będzie po bo wyczytałam w necie że może wystąpić owulacja nawet 10dc i nie wiem od kiedy mamy się starać czy czekać do pierwszej wizyty czy zacząć wcześniej 🤷‍♀️
 
Do góry