reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Jeśli masz pewność, że owulacji nie było to ja nie widzę sensu
właśnie nie wiem na ile mogę się sugerować temperaturą... Ani grama nie podskoczyła, cały czas spada, a jestem już w 19 DC. Jak jutro nie podskoczy, to nie będę miała nadziei, bo cykle mam zwykle regularne.
 
właśnie nie wiem na ile mogę się sugerować temperaturą... Ani grama nie podskoczyła, cały czas spada, a jestem już w 19 DC. Jak jutro nie podskoczy, to nie będę miała nadziei, bo cykle mam zwykle regularne.

Ja tez mam regularne a raz w ubiegłym roku miałam cykl o tydzien dłuższy. Miałam monitoring + owulaki + progesteron + temperatura [emoji23] i jednak owu była później niż zwykle. 19dc to jeszcze nic nie wykluczone moim zdaniem.
 
właśnie nie wiem na ile mogę się sugerować temperaturą... Ani grama nie podskoczyła, cały czas spada, a jestem już w 19 DC. Jak jutro nie podskoczy, to nie będę miała nadziei, bo cykle mam zwykle regularne.

Powiem tak z tą temperaturą, mierzyłam codziennie cały cykl o 8:30 w tym samym łóżku, bez wstawania, w tym samym miejscu, tym samym termometrem skakała jak chciała, żadnego wyraźnego skoku nie miałam, który by się utrzymał, byłam pewna na 100%, że owulacji jak zwykle nie miałam, a wczoraj się dowiedziałam na wizycie, że owulacja była [emoji16] a mam jeszcze takie pytanie jaką grubość endo, bo ja wczoraj na usg miałam 12,5 mm i mój lekarz powiedział, ze to jest w ogóle super wow mega na spokojnie powinnam testować w piątek, bo coś z tego może być, a teraz przeczytałam, że powinno być więcej ok 15 mm 🤯
 
19 dc to i tak za wcześnie ja proga. Chyba, że ktoś ma wczesne owulacje. Proga najlepiej zbadać pomiędzy 7 a 9 dniem po owulacji
właśnie nie wiem na ile mogę się sugerować temperaturą... Ani grama nie podskoczyła, cały czas spada, a jestem już w 19 DC. Jak jutro nie podskoczy, to nie będę miała nadziei, bo cykle mam zwykle regularne.
 
Powiem tak z tą temperaturą, mierzyłam codziennie cały cykl o 8:30 w tym samym łóżku, bez wstawania, w tym samym miejscu, tym samym termometrem skakała jak chciała, żadnego wyraźnego skoku nie miałam, który by się utrzymał, byłam pewna na 100%, że owulacji jak zwykle nie miałam, a wczoraj się dowiedziałam na wizycie, że owulacja była [emoji16] a mam jeszcze takie pytanie jaką grubość endo, bo ja wczoraj na usg miałam 12,5 mm i mój lekarz powiedział, ze to jest w ogóle super wow mega na spokojnie powinnam testować w piątek, bo coś z tego może być, a teraz przeczytałam, że powinno być więcej ok 15 mm 🤯
póki co nie chodzę na monitoring, chciałam się przypatrzeć temu sama, na tyle ile to możliwe, czyli testy + temperatura. Zrobię jeszcze jeden taki cykl, przejde się do ginekologa i mu powiem, że się już staram dłużej niż 3 cykle... Jeśli coś tam nie działa, wolę wiedzieć to wcześniej.
 
reklama
Myślę, że warto jeszcze się wstrzymać. Owulacje lubią plątać figle. Dla mnie na przykład owu w 19 dc to szybko [emoji23] w 22-23 to tak normalnie, a zdarzyła mi się już i w 35 dc [emoji23]
to wiem, mialam zamiar tak zrobić. Wykupiłam badanie, chciałam iść w sobotę, bo liczyłam że owu będzie wcześniej a tu coś słabo...
 
Do góry