reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

A tak z ciekawości które to u was cykle starań?
I po którym cyklu zaczęłyście robić jakieś badań typu, badanie nasienia czy właśnie drożność
U mnie 12 cykl starań, po 6 miesiącach mąż zrobił badanie nasienia, od 9 cyklu chodzę na monitoring, badania robiliśmy już zanim zaczęliśmy się starać, a później ja tylko robiłam hormony, witaminy etc. które były potrzebne endo i gin
 
reklama
U mnie 12 cykl starań, po 6 miesiącach mąż zrobił badanie nasienia, od 9 cyklu chodzę na monitoring, badania robiliśmy już zanim zaczęliśmy się starać, a później ja tylko robiłam hormony, witaminy etc. które były potrzebne endo i gin
A masz za sobą już jakieś ciąże ?
 
Kurczę kochana , trzeba wierzyć .. jestem nieco w innej sytuacji bo mam już 7 latke w domu , ale marze o drugim dziecku i niestety dwa poronienia 15 tc i 9 tc 😭
Jednak dla pocieszenia powiem Ci , ze znajomi którzy się poddali po 3 latach staran , nieoczekiwanie los się do niech uśmiechnął i aktualnie 30tc z bliźniakami i wszystko jest Okey
 
Ja w pierwsza ciążę zaszyłam w 4 cyklu starań, niestety okazało się w 9 tc ze to ciąża bezzarodkowa.
Teraz od zabiegu jest mój właśnie 4 cykl starań.
A łącznie z tamtą ciąża staramy się od września.

Ja mam zrobione wszystkie badania hormonalne i to narazie tyle.


Zastanawiam się czy już powinniśmy coś dalej działać z badaniami?
 
Mnie tez wcześniej zaczęły bolec piersi .. przed okresem zazwyczaj nie miewałam takich objawów , ale nie chce się nakręcać ...
23.07 powinnam dostać okres także za tydzień i chyba 22.07 zrobię test , owulacja z pewnością była bo czułam specyficzne ciągniecie w jajniku . No zobaczymy co z tego wyjdzie
To sprawdzimy razem, ja tez mierzyłam temperaturę, testy owulacyjne, dwie kreski. Śluz był, książkowo.
A od wczoraj to pobolewanie rano w podbrzuszu jakby jutro okres miał przyjść
Piersi nie są tkliwe, normalnie
 
U mnie 12 cykl starań, po 6 miesiącach mąż zrobił badanie nasienia, od 9 cyklu chodzę na monitoring, badania robiliśmy już zanim zaczęliśmy się starać, a później ja tylko robiłam hormony, witaminy etc. które były potrzebne endo i gin
Wlasnie tylko ciebie pamiętam z wątku 2020, wtedy zniknelam od was w grudniu bo udało mi się zajść w ciążę No ale musiałam wrócić.
A ile masz lat ?
 
A tak z ciekawości które to u was cykle starań?
I po którym cyklu zaczęłyście robić jakieś badań typu, badanie nasienia czy właśnie drożność
U mnie już lecą 3 lata, ale z racji tego, że ja mam 22 lata, a mój partner 25 lat to czekaliśmy długo, ja uważam, ze za długo z badaniami. Większość ginekologów mnie olewała z racji młodego wieku, zawsze słyszałam "jest Pani młoda to Pani zajdzie", ale nie odpuszczałam i od około roku jestem pod opieką ginekologa, który na pierwszej wizycie zlecił szereg badań w tym badania nasienia, na drugiej wykrył polipa endometrialnego, w następnym miesiącu miałam go usuniętego i zaczęliśmy stymulację, aktualnie jestem na 3 stymulacji, jeśli do końca wakacji nie zaskoczy to robimy drożność.
Moim zdaniem większość zależy od podejścia lekarza 😌
 
reklama
Jesteśmy w podobnym czasie💜 trzymam kciuki, choć ten moj ból podbrzusza sugeruje rano coś innego

To i ja dołączę z okresem na 22.07 😂 Objawów innych niż te co zawsze przed @ nie mam, ale moje dwie poprzednie ciąże też nie dawały mi żadnych objawów, dopiero po terminie @ i po teście się pojawiały 😝
Więc cytując klasyka: "Wiem, że nic nie wiem" 😂
 
Do góry