reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Długo sobie nie po testowałam, dziś już test negatywny (7dni po zastrzyku). Jak widać każdy organizm jest inny i jak czytałam na różnych forach to zazwyczaj było to 10-11 dni, no cóż mogę mieć tylko nadzieję, że jak w 14dpo zrobię test zobaczę dwie kreski 😉
Trzymam kciuki za 2 kreski! ✊🏼✊🏼✊🏼
Miłego dnia dziewczyny 🌷
 
reklama
U mnie wczoraj mój partner miał słabszy czas i trochę mi się to udzieliło, chyba ta ciąża w rodzinie zrobiła swoje, ale przynajmniej udało mi się go namówić na powtórzenie badania nasienia, więc jest plus, takie rozmowy i wsparcie dużo dają, go też to mega dotyka, mimo, że tego nie okazuje jak ja.
Mam nadzieję, że po drożności zaskoczy, że to tutaj leży problem, ale najpierw w sierpniu badania nasienia, wrzesień drożność 😌 Teraz czekam niecierpliwie na urlop i wyjazd nad morze 😃😍

A swoją drogą, czy jeżeli robiliśmy badania w klinice Bocian w Poznaniu to mogę powtórzyć je w In ViMedzie w Poznaniu? Słyszałam nie za dobre opinie o Bocianie już po zrobieniu badań.

Miłego dnia!! 🌷
 
Hej dziewczyny 9dni do spodziewanej @(24.07ma przyjść) wczoraj pojawił się biały śluz (taki jak typowy przed okresem, biały) w sobotę panieński mojej przyjaciółki(16.07) to 7 dni przed okresem, zrobię test, ale nic nie będzie na betę za wcześniej. Decyzja zero picia.
Choć wiecie po cichu czuje, ze nic...
takie rano dziwne pobolewanie w podbrzuszu jak na okres. (Może to już zespół napięcia przed @)
Brak sił, 4 cykl starań. Dajemy sobie jeszcze 2 i udajemy się gdzieś dalej do specjalisty.
Hej, ja powinnam okres dostać 22.07 ale wlasnie jakos dziwnie, w ciagu dnia czadem brzuch ciagnie, wczoraj o 19 zasypialam... Trzymam za nas kciuki
 
Hej dziewczyny 9dni do spodziewanej @(24.07ma przyjść) wczoraj pojawił się biały śluz (taki jak typowy przed okresem, biały) w sobotę panieński mojej przyjaciółki(16.07) to 7 dni przed okresem, zrobię test, ale nic nie będzie na betę za wcześniej. Decyzja zero picia.
Choć wiecie po cichu czuje, ze nic...
takie rano dziwne pobolewanie w podbrzuszu jak na okres. (Może to już zespół napięcia przed @)
Brak sił, 4 cykl starań. Dajemy sobie jeszcze 2 i udajemy się gdzieś dalej do specjalisty.
Mnie tez wcześniej zaczęły bolec piersi .. przed okresem zazwyczaj nie miewałam takich objawów , ale nie chce się nakręcać ...
23.07 powinnam dostać okres także za tydzień i chyba 22.07 zrobię test , owulacja z pewnością była bo czułam specyficzne ciągniecie w jajniku . No zobaczymy co z tego wyjdzie
 
A tak z ciekawości które to u was cykle starań?
I po którym cyklu zaczęłyście robić jakieś badań typu, badanie nasienia czy właśnie drożność
 
reklama
A tak z ciekawości które to u was cykle starań?
I po którym cyklu zaczęłyście robić jakieś badań typu, badanie nasienia czy właśnie drożność
U mnie dopiero drugi , 3 poprzednie ciąże ( w tym dwie stracone ) za pierwszym podejściem ..
byłam nastawiona , ze to hop ciup jak poprzednio , a okazało się inaczej , jeśli do pół roku nie wyjdzie , poszerzę diagnostykę
 
Do góry