reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej, jak to jest z tym pęcherzykiem, jeśli dziś na usg wyszło ze ma 11mm to do pęknięcia jeśli wogole dojdzie to mniej więcej w jakim czasie, jak on szybko rośnie i do jakich rozmiarów żeby pęknął ? Pewnie to zależy od organizmu ale może opowiecie cos na swoich przykładach 😊
 
Hej, jak to jest z tym pęcherzykiem, jeśli dziś na usg wyszło ze ma 11mm to do pęknięcia jeśli wogole dojdzie to mniej więcej w jakim czasie, jak on szybko rośnie i do jakich rozmiarów żeby pęknął ? Pewnie to zależy od organizmu ale może opowiecie cos na swoich przykładach 😊
Przyjmuje się, że rośnie przeciętnie 2 mm dziennie, a pęka gdy ma 21–25 mm 🙂
 
Hej, jak to jest z tym pęcherzykiem, jeśli dziś na usg wyszło ze ma 11mm to do pęknięcia jeśli wogole dojdzie to mniej więcej w jakim czasie, jak on szybko rośnie i do jakich rozmiarów żeby pęknął ? Pewnie to zależy od organizmu ale może opowiecie cos na swoich przykładach [emoji4]
Teoretycznie rośnie ok 2mm na dobę. Pęka w rozmiarach 21-25mm ale wiadomo u każdej inaczej [emoji3526]
 
Hmm.. ja w takim razie bym dla świetego spokoju zapisała się do innego gina na termin początku cyklu, żeby w razie czego zobaczył co i jak (ale jeśli masz możliwość to rownolegle może spotkaj się też ze swoim, bo jednak on najlepiej Cię zna). A do tego czasu na spokojnie, postaraj się nie myśleć :) relaksuj się, poczytaj ksiazke, idz na rower, na chwilkę moze wyłącz internet, żeby też sobie za bardzo nie wkręcać :) może akurat zaskoczy pomimo tego polipa, wtedy odwołasz wizytę u tego drugiego gina. Trzymaj się 💙
Właśnie o to chodzi , ze zeby cokolwiek zoabczyc to i tak musze czekac do poczatku cyklu a wtedy tez juz mam umowiona wizyte do mojego ginka. Pisal mi wczoraj ze teraz i tak nic nie zobaczy wiec pozostało mi cierpliwe czekanie . Wiec czekam :) z tym niemyśleniem masz racje, niepotrzebnie sie nakręcam. Co ma byc to bedzie. Juz mnie maz postawił do pionu 😁 Dziekuje za odpowiedz 😘
Hej, jak to jest z tym pęcherzykiem, jeśli dziś na usg wyszło ze ma 11mm to do pęknięcia jeśli wogole dojdzie to mniej więcej w jakim czasie, jak on szybko rośnie i do jakich rozmiarów żeby pęknął ? Pewnie to zależy od organizmu ale może opowiecie cos na swoich przykładach 😊
Srednio rosnie 1-2mm na dobe a peka jak ma 21-25 mm :)
U mnie przy cyklu stymulowanym rósł nawet 4-5mm na dobe, ale to stymulacja wiec inaczej niz przy naturalnym cyklu ;)
 
Cześć Dziewczyny.
Pytanie do tych z Was stosujących Miovelia Nac.

Zwykle mam owulację nie wcześniej niż w 18 dc. Ostatnio 18, wcześniej 24 dc. Czy po NAC jest szansa na dużo szybszą owu? Jak u Was to przyspieszało wzrost pęcherzyków. Pytam bo pierwszą wizytę mam 14 dc. Zastanawiam, czy ok...


Z góry dzięki :*
 
Dziewczyny help! Biorę leki na zbicie prolaktyny, a przed nimi czegoś takiego nie miałam, a zaczęło mi coś białego jakby dosłownie mleko z piersi lecieć 🤯 o co chodzi?! Dopiero miałam badane dokładnie piersi i nic takiego nie było, a tak jak mówię nawet przed lekami czegoś takiego nie miałam 🥵 tego to jeszcze nie było… miałam nawet robioną tomografie, żeby wykluczyć gruczolaki i tak dalej
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry