reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Jak nie zajdę w ciążę teraz przy clo przez 3 miesiace to na pewno to skonsultuje, też mi wyszedł wysoki przyrost ja po każdym cyklu muszę brać duphaston na podtrzymanie.
Ja tez biore tabletki progesteron w kazdym cyklu dodatkowo do norplolacu. Od owulacji przez 14 dni :)
 
reklama
Dziekuje Ci za odpowiedz🌷😘
Ja jestem ze szczecina.
jesli chodzi o wykrycie tego polipa to czytalam wlasnie, ze nierzadko ciezko go dostrzec. W szpitalu mi ginka powiedziala, ze nalezy od razu po miesiączce zrobic usg bo wtego jest najelpiej widoczny. Ja mialam monitorowane cykle i pierwsze usg mialam robione w 5dc, tym bardziej dziwi fakt ze moj lekarz nic nie widzial a w 11dc w szpitalu widzieli . Ale tak jak napisalas, one nie sa zawsze widoczne.
plamienia nie mam nigdy, pierwsze mi sie pojawiło w niedziele razem z bolem podbrzusza ale podejrzewam ze to po inseminacji bo w poniedzialek juz nic nie bylo.
w kazdym razie, bardzo Dziekuje Ci za odpowiedz i za dobre słowo 🌷😘
Po @ pojde na konsultacje do innego lekarza, zobaczymy co powie.

milego dnia Dziewczyny 🌷❤️
Hmm.. ja w takim razie bym dla świetego spokoju zapisała się do innego gina na termin początku cyklu, żeby w razie czego zobaczył co i jak (ale jeśli masz możliwość to rownolegle może spotkaj się też ze swoim, bo jednak on najlepiej Cię zna). A do tego czasu na spokojnie, postaraj się nie myśleć :) relaksuj się, poczytaj ksiazke, idz na rower, na chwilkę moze wyłącz internet, żeby też sobie za bardzo nie wkręcać :) może akurat zaskoczy pomimo tego polipa, wtedy odwołasz wizytę u tego drugiego gina. Trzymaj się 💙
 
Dziekuje Ci za odpowiedz[emoji255][emoji8]
Ja jestem ze szczecina.
jesli chodzi o wykrycie tego polipa to czytalam wlasnie, ze nierzadko ciezko go dostrzec. W szpitalu mi ginka powiedziala, ze nalezy od razu po miesiączce zrobic usg bo wtego jest najelpiej widoczny. Ja mialam monitorowane cykle i pierwsze usg mialam robione w 5dc, tym bardziej dziwi fakt ze moj lekarz nic nie widzial a w 11dc w szpitalu widzieli . Ale tak jak napisalas, one nie sa zawsze widoczne.
plamienia nie mam nigdy, pierwsze mi sie pojawiło w niedziele razem z bolem podbrzusza ale podejrzewam ze to po inseminacji bo w poniedzialek juz nic nie bylo.
w kazdym razie, bardzo Dziekuje Ci za odpowiedz i za dobre słowo [emoji255][emoji8]
Po @ pojde na konsultacje do innego lekarza, zobaczymy co powie.

milego dnia Dziewczyny [emoji255][emoji3590]

Czasem polipy są małe i/lub tak usytuowane ze na usg ich nie widać [emoji6] u mnie nikt nie widział, a było całe skupisko. I fakt, najlepiej widać tuż po @, bo wtedy endo jest najcieńsze i jeszcze ich nie kryje [emoji39]
 
Dzięki za opowiedz [emoji4] już się nie mogę doczekać jak przyjdzie @ wczoraj odłożyłam duphaston bo jedna kreska na teście i czekam [emoji846]
Trzymam kciuki żeby się udało [emoji4] ja teraz też muszę czekać na @ i dopiero od nowego cyklu zaczynam ale u mnie to jeszcze chwilę potrwa bo cykle mam bardzo dlugie
 
Wiesz tak jak mówiłam nie znam się pewnie lekarz powie mi wszystko
Nie wiem jak w Twoim szpitalu ale ja do drożności musiałam mieć pobrany jeszcze wymaz z kanału szyjki macicy na bakterie tlenowe, beztlenowe i grzyby tylko to się bada najdalej miesiąc przed drożnością
 
reklama
Dziewczyny, a jak to jest z tą prolaktyną? 🤯 Czy skoro hiperprolaktynemia (mam całkiem sporą, ale biorę co niedziele dostinex 1/2) ma wpływ na progesteron i jego niedobór w drugiej fazie to ma to też wpływ na temperaturę, jej wahania i tak dalej? Bo u mnie ewidentnie jest coś nie tak z tą temperaturą, ale oczywiście też nie mam pewności, że była owulacja żadnych monitoringów nie mam po prostu miałam nagle skok na 36,86 z 36,5 utrzymywała mi się taka wyższa 3 dni i teraz nagle spadła na 36,6 🧐
 

Załączniki

  • 3DBBF75B-D47E-4A4D-B674-F4915A2CF3E6.jpeg
    3DBBF75B-D47E-4A4D-B674-F4915A2CF3E6.jpeg
    189,3 KB · Wyświetleń: 53
Do góry