reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Jestem po wizycie lekarskiej i usg. Dziś 24dc a endomeritum tylko 6mm. Jak myślicie... Ten cykl jest raczej do bani, bo za cienkie na ewentualne zagnieżdżenie, czy może macie inne bardziej pozytywne doświadczenia?
 
Dziewczyny jesteśmy po pierwszej wizycie w klinice leczenia niepłodności w najbliższy czwartek mamy zestaw badań, ale dziś robiłam zlecony przez Panią doktor kariotyp przy okazji i ciekawości zrobiłam betahcg bo minęło 9 dni po owulacji Beta wyniosla 26,26 czy to ciąża bo po takim czasie starań już chyba zgłupiałam.
Na to wychodzi ale dla pewnosci zbadaj przyrost za 48h :)
 
Hej! Ja dziś 12 dc, 3 stymulacja, jutro monitoring, trochę późno na moje, no ale jak lekarz tak powiedział to chyba wie co robi, liczę w tym miesiącu na lewą stronę, może coś zaskoczy 😜
A swoją drogą odliczam już dni do urlopu, zostało 14 dni roboczych, czuję, że tego potrzebuję 😋😁
Ja zaczynam stymulację zawsze w 5dc i tylko 3 zastrzyki mam co drugi dzień do tego letrozol potem monitoring i dwa zastrzyki dzień po dniu jeśli jest pęcherzyk dominujący. Też myślałam że dziwnie tak ale jak się okazało nie chciał mnie przestymulować 😉
Co lekarz to inny schemat 😉
 
Cześć dziewczyny ☺️
Dołączam do Was 😁
Byłam na forum 5 lat temu w temacie "Ciąża po poronieniu".
Po 3,5 roku doczekaliśmy się ciąży, która szybko się zakończyła, ale też bardzo szybko udało się zajść w kolejną, która była bardzo ciężka, ale mamy syna, który skończył 4 lata. Przyszła pora na drugiego malucha 😉
To nasz drugi cykl starań, z poprzednim nie wiązałam nadziei, bo starania były słabe 😂
Ogólnie cykle mam dość długie, bo 33-37 dni, owulacja występuje późno 21-22 dc. Jednak w tamtym miesiącu test owulacyjny pokazał pozytyw w 15dc i w sumie patrząc na to kiedy się pojawiła @ to by się zgadzało. Było to dla mnie zaskoczenie, nigdy nie miałam tak wcześnie owulacji.
Dziś dotarły mi nowe testy owulacyjne i zrobiłam i wyszła dość mocna kreska, nie pozytyw, ale już się coś zaczyna dziac. Tylko, że to dopiero 4 DC. Czy to możliwe, żeby w tym cyklu wszystko poprzesuwalo się jeszcze bardziej? Bo ja już zgłupiałam całkiem i nie wiem co mam o tym myśleć.
Dołączam zdjęcie testu.
 

Załączniki

  • IMG_20210706_145631.jpg
    IMG_20210706_145631.jpg
    448 KB · Wyświetleń: 102
Cześć dziewczyny [emoji3526]
Dołączam do Was [emoji16]
Byłam na forum 5 lat temu w temacie "Ciąża po poronieniu".
Po 3,5 roku doczekaliśmy się ciąży, która szybko się zakończyła, ale też bardzo szybko udało się zajść w kolejną, która była bardzo ciężka, ale mamy syna, który skończył 4 lata. Przyszła pora na drugiego malucha [emoji6]
To nasz drugi cykl starań, z poprzednim nie wiązałam nadziei, bo starania były słabe [emoji23]
Ogólnie cykle mam dość długie, bo 33-37 dni, owulacja występuje późno 21-22 dc. Jednak w tamtym miesiącu test owulacyjny pokazał pozytyw w 15dc i w sumie patrząc na to kiedy się pojawiła @ to by się zgadzało. Było to dla mnie zaskoczenie, nigdy nie miałam tak wcześnie owulacji.
Dziś dotarły mi nowe testy owulacyjne i zrobiłam i wyszła dość mocna kreska, nie pozytyw, ale już się coś zaczyna dziac. Tylko, że to dopiero 4 DC. Czy to możliwe, żeby w tym cyklu wszystko poprzesuwalo się jeszcze bardziej? Bo ja już zgłupiałam całkiem i nie wiem co mam o tym myśleć.
Dołączam zdjęcie testu.

Ale on chyba nie jest pozytywny? Kreska testowa jest jaśniejsza od kontrolnej [emoji848] LH się waha nawet w ciągu jednego dnia wiec myśle, ze jeszcze spokojnie [emoji39]
 
reklama
Cześć dziewczyny ☺️
Dołączam do Was 😁
Byłam na forum 5 lat temu w temacie "Ciąża po poronieniu".
Po 3,5 roku doczekaliśmy się ciąży, która szybko się zakończyła, ale też bardzo szybko udało się zajść w kolejną, która była bardzo ciężka, ale mamy syna, który skończył 4 lata. Przyszła pora na drugiego malucha 😉
To nasz drugi cykl starań, z poprzednim nie wiązałam nadziei, bo starania były słabe 😂
Ogólnie cykle mam dość długie, bo 33-37 dni, owulacja występuje późno 21-22 dc. Jednak w tamtym miesiącu test owulacyjny pokazał pozytyw w 15dc i w sumie patrząc na to kiedy się pojawiła @ to by się zgadzało. Było to dla mnie zaskoczenie, nigdy nie miałam tak wcześnie owulacji.
Dziś dotarły mi nowe testy owulacyjne i zrobiłam i wyszła dość mocna kreska, nie pozytyw, ale już się coś zaczyna dziac. Tylko, że to dopiero 4 DC. Czy to możliwe, żeby w tym cyklu wszystko poprzesuwalo się jeszcze bardziej? Bo ja już zgłupiałam całkiem i nie wiem co mam o tym myśleć.
Dołączam zdjęcie testu.
Dopóki test nie jest wyraźnie pozytywny, to ciężko stwierdzić, czy coś się przesunęło. Myślę, że kreska będzie bladła i pozytywny test będziesz miała tak jak zwykle (załóżmy za ok 2 tygodnie).
 
Do góry