reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Zrobię ale chyba bardziej pod wieczór tak mi się wydaje. Niestety nie znam się na testach owu jak i na mierzeniu temperatury i sprawdzaniu szyki wiem że szyjka jest dosyć nisko bo podczas stosunku mój ja czuję a mnie boli i również czuje. No właśnie macie tak czasem podczas przytulanek że jak wejdzie i jej dotknie to boli?
Równie dobrze jak zrobisz drugi za kilka godzin to może być już pozytyw, także trzymam kciuki :))
 
reklama
Hej dziewczyny! Przyszły moje wyniki AMH 5,96 - czy to aby nie za wysoki ? 😳 w czwartek dopiero idę do gin, ale wiem ze dużo dziewczyn na forum robiło.
 
Niby tak, ale w owulację jest większa szansa na chłopaka. Jak już pisałam mam 3, w tym jednego aniołka. Mam też córeczkę, ale w cyklu z nią wcale nie pilnowałam owulacji.
Owszem istnieje duzo teori od tego co nalezy jesc do tego kiedy odbywać stosunek, ale prawda jest taka, ze plec dziecka Zalezy od tego, ktory plemnik zapłodni komórkę jajowa (chromosom X czy Y)
Tak działa natura ludzka. Owszem mozna probowac roznych dziwnych metod z internetu na to,zeby zaplanowac sobie plec dziecka w co osobiscie nie wierze, bo żaden ze sposóbow na celowanie w chłopca czy dziewczynkę nie jest poparty żadnymi dowodami naukowymi. uwazam, ze samo zajście w zdrowa ciaze dla mnie byloby sukcesem, bez względu na płeć :) ale to tylko moje zdanie.
 
Dziewczyny jesteśmy po pierwszej wizycie w klinice leczenia niepłodności w najbliższy czwartek mamy zestaw badań, ale dziś robiłam zlecony przez Panią doktor kariotyp przy okazji i ciekawości zrobiłam betahcg bo minęło 9 dni po owulacji Beta wyniosla 26,26 czy to ciąża bo po takim czasie starań już chyba zgłupiałam.
 
Ja miałam AMH ponad 14 więc wydaje mi sie, że twój wynik nie jest zły 😊
Ja miałam wynik ponad 23 przy normie do 9, więc wydaje mi się, że Twój wynik jest ok [emoji4]
Hej dziewczyny i @jotte, dziękuje za odpowiedzi. Mam 32 lata. W zakresach refetencyjnych jest ze do 7,15/7,30 jest ok. Ale wiecie jak to internety 😝 - nie pomagają wcale. No to ma spokojnie teraz 🙂 . Pierwszy raz robiłam i stresik.
 
reklama
Dziewczyny jesteśmy po pierwszej wizycie w klinice leczenia niepłodności w najbliższy czwartek mamy zestaw badań, ale dziś robiłam zlecony przez Panią doktor kariotyp przy okazji i ciekawości zrobiłam betahcg bo minęło 9 dni po owulacji Beta wyniosla 26,26 czy to ciąża bo po takim czasie starań już chyba zgłupiałam.

Chyba też się zapiszę do kliniki jak po pierwszej wizycie takie rezultaty! :O
Wspaniale i po cichu gratuluję! 😘 😍
 
Do góry