reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

a kiedy miałaś dostać @? U mnie przez to gorąco chyba się wszystko zmieniło. Nigdy nie miałam plamien przed a teraz przez 3 dni. Dodatkowo normalnie brzuch boli mnie zawsze tydzień przed @ a teraz nie bolał i dopiero dzisiaj jak dostałam to zaczął :/
powinnam dostać dzis badz jutro. Brzuch mnie nie boli
Piersi bola az od pach.
Wiec czekam co się wydarzy... albo i się nie wydarzy🤣🤣🤣
Ja zawsze mialam tak ,ze 2 dni przed @ plamienie.. i bol brzucha . A teraz nic . Tylko piersi bola i przez te upały puchnę bo rece mam spuchnięte tzn dlonie piersionki musialam pościągać..
 
reklama
W ramach akcji Nasz Bocian namówiłam męża na badanie nasienia. Wygląda chyba, że jest okej?
 

Załączniki

  • Screenshot_20210622_081638.jpg
    Screenshot_20210622_081638.jpg
    114,1 KB · Wyświetleń: 88
Hej ☺️ Jak Wam mija dzień?
Ja mam dzisiaj plan po pracy pomoczyć się w basenie 😁 Czuję dziś jakieś delikatne kłucie w podbrzuszu i chociaż wiem, że to pewnie nie jest związane z ewentualną ciążą, to iskierka nadziei jednak jest. Obstawiam, że owu była 16 lub 17 czerwca, ale pewności nie mam. W sobotę idziemy na wesele i chyba zrobię test, chociaż będzie jeszcze bardzo wcześnie, ale wypije wtedy symboliczną lampkę szampana jeśli zobaczę biel vizira, a tak to będę sobie odmawiać.
Hej!mialysmy dni płodne w bardzo podobnym okresie😁
 
Hej dziewczyny! U mnie dziś 26 dc, boli krzyż niemiłosiernie, upał nie pomaga... 🥵🥵
Takie pytanie z innej beczki, czy któraś z Was tutaj mam tak bolesne miesiączki, że nieraz musi się aż zwalniać z pracy ? Jak reaguje na to Wasz pracodawca? Ja musiałam się pożegnać z poprzednią pracą właśnie przez bóle i prawie comiesięczne zwalnianie się do domu, usłyszałam, że jestem nie produktywna i nie mają jak obsadzić zmiany, bo nigdy nie wiadomo kiedy to się źle będę czuła. Rozmawiałam z ginekologiem i mówił, że może po porodzie się to zmieni, ale ja nawet w ciąże nie mogę zajść, a gdzie o porodzie myśleć 🤷‍♀️🤷‍♀️
 
Hej dziewczyny! U mnie dziś 26 dc, boli krzyż niemiłosiernie, upał nie pomaga... [emoji3062][emoji3062]
Takie pytanie z innej beczki, czy któraś z Was tutaj mam tak bolesne miesiączki, że nieraz musi się aż zwalniać z pracy ? Jak reaguje na to Wasz pracodawca? Ja musiałam się pożegnać z poprzednią pracą właśnie przez bóle i prawie comiesięczne zwalnianie się do domu, usłyszałam, że jestem nie produktywna i nie mają jak obsadzić zmiany, bo nigdy nie wiadomo kiedy to się źle będę czuła. Rozmawiałam z ginekologiem i mówił, że może po porodzie się to zmieni, ale ja nawet w ciąże nie mogę zajść, a gdzie o porodzie myśleć [emoji2368][emoji2368]

A czy kiedyś sprawdziliście z ginekologiem czy te silne bóle miesiączkowe maja jakaś przyczynę?
 
Hej dziewczyny! U mnie dziś 26 dc, boli krzyż niemiłosiernie, upał nie pomaga... 🥵🥵
Takie pytanie z innej beczki, czy któraś z Was tutaj mam tak bolesne miesiączki, że nieraz musi się aż zwalniać z pracy ? Jak reaguje na to Wasz pracodawca? Ja musiałam się pożegnać z poprzednią pracą właśnie przez bóle i prawie comiesięczne zwalnianie się do domu, usłyszałam, że jestem nie produktywna i nie mają jak obsadzić zmiany, bo nigdy nie wiadomo kiedy to się źle będę czuła. Rozmawiałam z ginekologiem i mówił, że może po porodzie się to zmieni, ale ja nawet w ciąże nie mogę zajść, a gdzie o porodzie myśleć 🤷‍♀️🤷‍♀️

Ja mam podobnie co drugi @. Czasami mi aż słabo z bólu, wymiotuje. Pare razy miałam tak ze nie byłam w stanie wstać z łóżka bo zwijalam się z bólu. Zgłaszam ze jestem chora i nikt nie dopytuje co mi jest. Ale u nas jest tak ze 2 dni bez zwolnienia od lekarza mogę wziąć chorobowe i nie chcą zadnego potwierdzenia. Od lekarza mam jakiś ketonal i metafen na bóle okresowe i dodatkowo całymi dniami siedzę wtedy z prądami na brzuchu. One chyba najbardziej pomagają
 
Robiła któraś z was testy owu dalej po pierwszym pozytywnym? 17 czerwca miałam wyraźny mocny pozytyw, potem kreski były coraz jaśniejsze a dzisiaj znowu ciemna...nie jest to pozytyw ale wysokie stężenie...czy ten hormon tak skacze?IMG_20210622_084540.jpg
 
Tak, hormon lh może się utrzymywać aż do miesiączki może być wykrywany właśnie tak skokowo, podobno wzrasta też przed samą miesiączką.
Dlatego robimy owulaki do pierwszego pozytywu bo później już może być fałszywy
Robiła któraś z was testy owu dalej po pierwszym pozytywnym? 17 czerwca miałam wyraźny mocny pozytyw, potem kreski były coraz jaśniejsze a dzisiaj znowu ciemna...nie jest to pozytyw ale wysokie stężenie...czy ten hormon tak skacze?Zobacz załącznik 1286009
 
reklama
Do góry