reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
@Colorful92
Witam Was Dziewczyny ❤️ Co za wsparcie 😍❤️ Dziekuje Wam 😘🥰
Dzis rano znowu obudzil mnie bol jak na @ i dalej nic tylko ten sluz 🙄 zwariuje 🤣 test robilam ale negatywny 😏 teraz bol znowu minal 🤦🏻‍♀️🤣 wszystkie objawy czegokolwiek tez minęły, cyrki jakies, pozostaje mi chyba czekac na @.

U mnie dlugi weekend , pogoda piekna, normalnie lato wiec pewnie caly weekend spędzę na tarasie, na spacerach i pewnie jakis wypad nad morze 🙂
Milego dnia dziewczyny 🌷❤️
No to czekamy dalej 🙈🙈
 
Dzień dobry dziewczyny, miłego dnia dla Was 💛 Macie długi weekend czy tylko dzisiaj wolne? Ja tylko dzisiaj, więc zamierzam wykorzystać go w 110% 😁 rowery, spacery, kino i pyszne jedzonko 💛
Długi weekend 😍 pogoda nam się udała 😍 więc też pewnie wykorzystamy jakoś aktywnie 😍😄 plus weekend urodzinowy bo dziś teść ma urodziny a w sobotę mama robi imprezę urodzinową 😍
 
Dzień dobry dziewczyny, miłego dnia dla Was 💛 Macie długi weekend czy tylko dzisiaj wolne? Ja tylko dzisiaj, więc zamierzam wykorzystać go w 110% 😁 rowery, spacery, kino i pyszne jedzonko 💛
Tylko dziś wolne jutro do pracy.
Czy u was też tak jest? Dzień wolny A ja 5.
30 I już na nogach. Obiad niedługo przygotujemy i idziemy z dzieciakami na rowery. U nas też pogoda piękna ;)
Miłego dnia
 
Luźne pytanie: Polecacie jakieś kremy/balsamy/masła ujędrniające do ciała? Szukam czegoś co mogłoby podkręcić efekt moich ćwiczeń i zmniejszyć widoczność cellulitu 😊 Obecnie mam ten z Tołpy, ale wydaje mi się, że potrzebowałabym czegoś bardziej profesjonalnego 😁 Chętnie poczytam czego Wy używacie!
Screenshot_20210603_140704.jpg
 
reklama
U nas budziki wyłączone mąż o 4 już pił kawęja 5.30 zwloklam się z łóżka i poszłam sobie herbatę robić masakra jakaś A jutro będą drzemki leciały przez pół godziny 🤦‍♀️

Ja też dzisiaj wreszcie pierwszy raz od dawna miałam pospać do 7 i wstałam jeszcze przed 4. 🤦🤷 A jutro zmęczona wstane skoro świt i będę narzekać jak to mi przydałaby się pobudka o ludzkiej porze. 😁
 
Do góry