reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dopiero teraz doszłam do twojego wątku. Mi ebdo mówiła, że tej podnosi się u niektórych Dopiero po 3 miesiącach stałego zażywania leków
Oo widzisz to nie wiedziałam. Każdy w sumie mówi inaczej i też nie do końca wiadomo, co robic. Mi kazała gdzieś po miesiącu powtórzyć. Teraz jak tydzień nie będę brała to może coś podskoczy do góry chociaż trochę a potem zobaczę, co mi dalej przepisze. Kurde 3 miesiące to długo. Z takimi wynikami to wgl pewnie ciężko zajść w ciążę.
 
reklama
A dlaczego nadczynność jest gorsza niż niedoczynność? Tak z ciekawości pytam [emoji848]
Ebdo mi tłumaczyła, że przy nadczynności masz nadciśnienie, jamialam w stanie spoczynku 170/120 i 120 puls, to duży wysiłek dla organizmu, do tego kołatanie serca, drżenie rąk i ogólne wycieńczenie organizmu. Prawie zawsze dochodzi do poronienia lub wady płodu z powodu nadmiernej ilości hormonów, a i zagrożenie życia matki [emoji849] także w skrócie mi powiedziała, że absolutnie w. Ciążę. Przy niedoczynności to inaczej wygląda, ale ponoć często się normuje w ciąży [emoji3526]
 
Oo widzisz to nie wiedziałam. Każdy w sumie mówi inaczej i też nie do końca wiadomo, co robic. Mi kazała gdzieś po miesiącu powtórzyć. Teraz jak tydzień nie będę brała to może coś podskoczy do góry chociaż trochę a potem zobaczę, co mi dalej przepisze. Kurde 3 miesiące to długo. Z takimi wynikami to wgl pewnie ciężko zajść w ciążę.
Pewnie jak odstawisz to zaraz TSH skoczy. Byleby nie skakała w te i wewte bo będziesz fatalnie się czuła. A nie kazała zmniejszyć dawki nas dłużej?
 
Ebdo mi tłumaczyła, że przy nadczynności masz nadciśnienie, jamialam w stanie spoczynku 170/120 i 120 puls, to duży wysiłek dla organizmu, do tego kołatanie serca, drżenie rąk i ogólne wycieńczenie organizmu. Prawie zawsze dochodzi do poronienia lub wady płodu z powodu nadmiernej ilości hormonów, a i zagrożenie życia matki [emoji849] także w skrócie mi powiedziała, że absolutnie w. Ciążę. Przy niedoczynności to inaczej wygląda, ale ponoć często się normuje w ciąży [emoji3526]
O widzisz, ja tak właśnie miałam jak na chwilę weszłam w nadczynność. Na szczęście to się już unormowało, więc podejrzewam, że TSH podskoczyło
 
Cześć , chciałabym do was dołączyć. Staramy się o trzecie dziecko, pod koniec listopada miałam łyżeczkowanie- ciąża się nie rozwijała. Od stycznia się staramy na nowo i jak narazie nic😒. W tym miesiącu postanowiłam robić testy owulacyjne. Dziś 12 dc i nie wiem czy to już pozytywny test. Kreska jest ciemna ale nie tak gruba jak kontrolna🤷
 

Załączniki

  • IMG_20210602_202529.jpg
    IMG_20210602_202529.jpg
    486,2 KB · Wyświetleń: 119
Cześć , chciałabym do was dołączyć. Staramy się o trzecie dziecko, pod koniec listopada miałam łyżeczkowanie- ciąża się nie rozwijała. Od stycznia się staramy na nowo i jak narazie nic😒. W tym miesiącu postanowiłam robić testy owulacyjne. Dziś 12 dc i nie wiem czy to już pozytywny test. Kreska jest ciemna ale nie tak gruba jak kontrolna🤷
Jeszcze ciut brakuje do pozytywu
 
reklama
Do góry